.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Savjeti :)))

+5
aidic
Freedom
romanticarka
Opasna
Stikla
9 posters

Go down

Savjeti :))) Empty Savjeti :)))

Komentar  Stikla Thu 15 Oct 2009, 16:34

E ovako, da vidim kako vi gledate na ovu moju situaciju: bila sam oko 2.5 godine zaljubljena u decka sa kojim sam bila u vezi oko godinu dana. Razisli smo se, jer je bio tipican zenskaros, a ja dobrica koja je sve prastala. Poslije raskida sam prvi put spavala sa njim, ali to se nastavilo i dalje. On ima djevojku, ja sam u semi sa jednim deckom koji je cista suprotnost od ovog (ugadja mi u svemu). Dolazi kod mene, idemo na kafe, pricamo o svojim vezama i cesto spavamo zajedno... Njegovo objasnjenje za sve je:'Ja i ti smo nesto drugo, mi se dugo poznajemo'. Nikad ne pokrenemo temu da se pomirimo. Sta vi mislite o svemu ovome? btw da napomenem da je on jedini decko sa kojim sam spavala, da ne bi ispalo... znate vecSavjeti :))) Angel
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  Opasna Sat 17 Oct 2009, 18:16

hm, hm, a nigdje nisi pomenula svoja trenutna osjećanja? pišeš da si bila zaljubljena u njega a šta je sad? kada se vidite šta osjećaš? kada je on s tom djevojkom jesi ljubomorna?

mislim da bi sigurno voljela da budete opet zajedno, ali povjerenja je isuviše malo.

u vezi ti treba i jedna i druga strana, sjedne to što imaš kod njega, tu zaljubljenost ne prestanu (hmm ljubav?) a s druge strane ti treba neko i s kim možeš pričati i sve, treba ti neko između njih dvojice ko bi ti odgovarao potpuno Smile. ali ipak želim da znam tvoja osjećanja prema jednim i prema drugim flower
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  romanticarka Sun 18 Oct 2009, 15:20

Nisam sigurna da dovoljno znam o tom vasem odnosu...Ali, generalno - vracanje na stare ljubavi je kao da ponovo citas knjigu kojoj znas kraj... Moze se, ali nije to to.
A i misljenja sam da, to moze biti lijepo, ta "veza bez obaveza" ...ali vi da ste mogli biti PAR vjerovatno biste vec bili...A i ako izbjegavate tu temu o pomirenju, izbjegavate je sigurno sa razlogom...
Nekad je neke stvari bolje ostaviti u proslosti, dok su jos u kategoriji "lijepe uspomene" i krenuti dalje....naci nekog ko ce u potpunosti ispunjavati tvoja ocekivanja... Wink jer mi zene po nekada znamo same sebe uubijediti da je nesto ili neko NAJ...a ima i bolje...i svaka zasluzeuje najbolje! scratch tongue
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  Freedom Thu 22 Oct 2009, 01:21

Uh,jako komplikovano i ja se licno ne bih znala snaci u toj situaciji,ali posto su njih dvojica cista suprotnost,jer sa jednim imas strast,a sa drugim komunikaciju i razumijevanje,ja bih licno nasla nekog treceg,koji bi imao osobine i jednog i drugog,a znam da je to tesko ali nije i nemoguce.Mlada si i zivot je pred tobom,zato ne dopusti da budes povrijedjena. Wink
Freedom
Freedom
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-10-11
Age : 39
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  Stikla Tue 27 Oct 2009, 17:48

Hvala vam na savjetima Savjeti :))) JC_flirt
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  Opasna Fri 30 Oct 2009, 12:29

šta si odlučila? kako ide situacija? Smile)
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  Stikla Fri 30 Oct 2009, 16:09

jos uvijek 'sjedim na dvije stolice' i ne trudim se da promjenim nista, bar za sada! Jednostavno mi se neda Savjeti :))) Think
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  Opasna Fri 30 Oct 2009, 18:12

hehe pa dobro vjerovatno ti fino pa zato a dok ne moraš onda i nemoj a odgovor šta ćeš će ti se na kraju sam pružiti Very Happy
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  aidic Wed 11 Nov 2009, 22:37

iako nije fer prema "finom" decku, nek te tjesi cinjenica da muskarci to stalno rade!
Ja sada kad sam krenula sa svojim "finim" deckom sa kojim sam jos bas mislila na bivseg jedno pola godine veze i ovaj uvijek bio uz mene, to je koma ziva bila ja se crnjacim zbog bivseg on me tjesi, i jedan dan samo skontala da je malo tako "finih" kao sto je moj i vise nije bilo nedoumica... I sada mi nekada taj bivsi naupadne ali rijetko... S tim sto god mene tjelesne prevare nije bilo nego emocionalne, mada tu je to sve negdje!
Da ti dam pametan savjet bas i ne znam, niti bilo ko ti moze savjetovati dok sama ne doneses odluku, samo pazi u medjuvremenu da ne ostanes bez tog sadasnjeg decka! Al nek te tjesi cinjenica sa pocetka posta Smile
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty :)

Komentar  voljena Thu 12 Nov 2009, 10:21

sjediti na dvije stolice je ponekad divan osjecaj.pruza nam laznu "moc".
s jedne strane imas bivseg sa kojim imas usputni sex i to te donekle ispunjava jer se potajno nadas da cete se pomiriti.ovaj drugi ti ugadja i to ti odgovara jer ti nadomjesta emotivnu prazninu.zato i jesi u situaciji 2 stolice.mozda bi trebala posloziti stvari po redu i razmisliti sta time dobijas sta gubis.da li ista osjecas prema sadasnjem osim tog blazenstva sto ti ugadja?
tvoj bivsi ti je jasno stavio do znanja,ako procitas izmedju redova,sta od njega mozes ocekivati.sa tom recenicom,da ste nesto drugo,ako sam dobro vidjela.bices tu za njega,sve dok si mu dostupna za povremene susrete.sad ti je lako i to ti odgovara ali desice ti se da ces se zaljubiti i tu bi ti mogao nastati problem.mozda bi trebala da izmaknes obje stolice i da potrazis "fotelju"u kojoj ce ti biti udobno.stolice su uvjek "pretvrde". Very Happy
voljena
voljena
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 20
Reputation : 0
Join date : 2009-11-11

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  Stikla Thu 12 Nov 2009, 17:32

eee lako je to sve reci... Ne znam sta da kazem... Jos sam u vezi sa ovim deckom, dobro nam je, a bivseg nisam vidjela odavno, niti se cujemo tako da... mozda je bolje za mene tako! Hvala vam svima na savjetima Savjeti :))) JC_flirt
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  monaliza Thu 12 Nov 2009, 21:04

cao svima ja na tvoju situaciju gledam ovako, nemoj se sekirati ni za jednog ni za drugog jer ono sto ce biti bice,ali je vazno da ti ne cinis pogresne korake,jer jos si mlada i zivot je pred tobom vazno se zezati ,jer si u tim godinama,nije sve u momcima,oni su nam samo usputna stanica u dosadi i ne treba na njih trositi puno vremena jer zivot je lijep treba ga trositi na stvari koje nas cine zadovoljnim i sretnim.Pa pogledajte muskarce oni ne pricaju o zenama samo kada ih biljeze kao crtice a mi smo im to dozvolile,pa zivot je lijep i bez njih Laughing
monaliza
monaliza
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 10
Reputation : 0
Join date : 2009-11-12
Age : 49
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  Bjanca Wed 30 Dec 2009, 01:07

Pozdrav za sve djevojke,a od mene ide pohvala za Stiklu zbog pokretanja teme i "hrabrosti" da prva iznese intimni problem Very Happy .
Moje vidjenje tvoje situacije je slijedece: taj momak kojeg si voljela je iako je bio los prema tebi, posluzio svrsi-naime prvi sex ti se desio s osobom koju si ti voljela, bez obzira na njegove emocije, tako da je to dobra stvar...jos bolja je sto si u stanju uvidjeti njegove mane i znati da nemate neku buducnost.
Sad da li je fer ili ne prema tom novom zaista je tesko reci, ako ti mozes taj "teret" ponijeti na svojoj savjesti, onda je to za mene ok...a s vremenom ti ipak zelim da zavolis tog novog ili nekog treceg clown i naravno da to bude uzajamno i mnooogo intenzivnije od osjecanja koja si imala prema tom zenskarosu flower , ahhh ti zenskarosi- glave ce nam doci bom .
Bjanca
Bjanca
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 10
Reputation : 0
Join date : 2009-12-23
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  romanticarka Thu 31 Dec 2009, 09:55

Hehe...Ženskaroš nikad ne uzima maha, tj. ni ne zna da je ženskaroš dok mu mi žene to ne dpustimo...
Neki se izgleda rode s tim fakrotom X... a toga će uvijek biti...No naša štikla je pametna djevojka. Cool
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  Vochkica Sat 16 Jan 2010, 14:06

Stikla (citat):eee lako je to sve reci... Ne znam sta da kazem... Jos sam u vezi sa ovim deckom, dobro nam je, a bivseg nisam vidjela odavno, niti se cujemo tako da... mozda je bolje za mene tako! Hvala vam svima na savjetima Savjeti :))) JC_flirt

Daleko od ociju, daleko od srca!
Licno, ja sam uvijek razbijala glavu tim STO SE LJUDI VRACAJU NA DAVNO ZAVRSENO?
Ne znam, cudno mi je sto ljudi raskidaju, pa se ponovo mire, ili jedni drugima daju laznu nadu da ce ponovo biti zajedno, ili tu neku staru (ugasenu strast) opet i iznova potpaljuju jer se boje prepustiti novim dozivljajima i novoj strasti s drugom osobom... To je cisti dokaz slabosti i jedne i druge strane, jer se to ne desava samo zenama, vec i muskarcima.
Dala si nesto dragocjeno bivsem momku iz osjecaja sigurnosti, lijepo ti je bilo, sve je to uredu, ali zasto se hvatati za slamku da ce od tog zavrsenog (decko ima curu, ti momka) opet nesto biti...

Meni je zao tog tvog sadasnjeg momka jer ispada da je on tu samo da te tjesi, i da s njim zaboravis bivseg, a to je okrutno...
Prva stvar koju si trebala uraditi nakon zavrsetka bivse veze je da ga totalno prebolis pa tek onda da se upustas u novu sferu ljubavnog zivota.

Helem nejse, sto se uradilo-uradilo se...Sad svoju situaciju mozes rijesiti jedino na nacin da skontas do koga ti je ZAISTA stalo, i da li imas zelju da se boris za jednu ili za drugu stranu...

Nadam se da nisam fulala sa odgovorom...u svakom slucaju, sretno bilo sta da odlucis Smile
Vochkica
Vochkica
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 13
Reputation : 0
Join date : 2009-12-16
Age : 34

Na vrh Go down

Savjeti :))) Empty Re: Savjeti :)))

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu