.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

savjeti za buduce mame

3 posters

Go down

savjeti za buduce mame Empty savjeti za buduce mame

Komentar  Lenka Tue 22 Dec 2009, 16:29

posto imamo jednu buducu mamu na forumu, a imamo i iskusnih mama, mislila sam da bi bilo lijepo da otvorimo posebnu temu u kojoj cemo moci razmjenjivati iskustva, djeliti savjete i ponasati se kao prave kone u tim situacijama Very Happy

baby, vec si napisala da mas jake stomacne misice, tako da ne bi trebalo da bude problema sa strijama, ali ipak kupi baby ulje i time mazi stomak da koza dobije na elasticnostii da smanjis mogucnost pucanja
i izbjegavaj ceskanje stomaka kasnije, kad stomacic vec poraste, ja sam tu pogrijesila i sad imam strije Sad
Lenka
Lenka
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 53
Reputation : 0
Join date : 2009-11-13

Na vrh Go down

savjeti za buduce mame Empty Re: savjeti za buduce mame

Komentar  Baby Fri 22 Jan 2010, 18:54

Lenka (citat):posto imamo jednu buducu mamu na forumu, a imamo i iskusnih mama, mislila sam da bi bilo lijepo da otvorimo posebnu temu u kojoj cemo moci razmjenjivati iskustva, djeliti savjete i ponasati se kao prave kone u tim situacijama Very Happy

baby, vec si napisala da mas jake stomacne misice, tako da ne bi trebalo da bude problema sa strijama, ali ipak kupi baby ulje i time mazi stomak da koza dobije na elasticnostii da smanjis mogucnost pucanja
i izbjegavaj ceskanje stomaka kasnije, kad stomacic vec poraste, ja sam tu pogrijesila i sad imam strije Sad

Lenka
hvala puno,a vec koristim nekakvo ulje za trudnice ehheh i vec mi malko porastao stomacic dobila sam 3kg za 3mjeseca a njapam svasta naravno sada ne jedem 3hljeba za obrok ali nekad se prepucam ehehhe

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

savjeti za buduce mame Empty Re: savjeti za buduce mame

Komentar  romanticarka Thu 28 Jan 2010, 18:44

A joooj...
Pa to je ok... 3 kg za 3 m...
Cool
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

savjeti za buduce mame Empty Re: savjeti za buduce mame

Komentar  Baby Wed 03 Feb 2010, 23:46

romanticarka (citat):A joooj...
Pa to je ok... 3 kg za 3 m...
Cool

jeeeeeeeeee to je ok
ali vjeruj da sam upoznala jednu trudnicu koja se udebljala 17kg i extra izgleda sta vise ja nikad ne bih rekla da je dobila toliko kg,
...ali...ja ipak pazim da se zdravo hranim,a ionako ne mogu previse ni pojesti ako se prepucam povracam,i ne mogu previse masnu hranu....uglavnom zadovoljna sam zasad jer kako sam prestala i pusiti iznenadila sam s eda sma tako malo kg dobila ali ima jos do kraja,mozda se i ubucim jos pa budem kao buftla ehheheheh Smile))....ali ne opterecujem se previse imati cu kad skidati kilograme poslije Razz Razz Razz Razz

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

savjeti za buduce mame Empty Re: savjeti za buduce mame

Komentar  romanticarka Sat 06 Feb 2010, 11:16

Upravo! Ne smijes/mo biti egoisticne. U ovom slucaju ti... bitno je da beba dobije sve potrebne hranjlive elemente i da se fino razvija...a visak ces skidati kasnije...kad prohoda...pa trci tamo trci ovamo... Laughing Cool
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

savjeti za buduce mame Empty Re: savjeti za buduce mame

Komentar  romanticarka Wed 10 Mar 2010, 12:09

SAMO da upitam baby kako ide sa trudnocom? Wink
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

savjeti za buduce mame Empty Re: savjeti za buduce mame

Komentar  Baby Thu 11 Mar 2010, 14:41

romanticarka (citat):SAMO da upitam baby kako ide sa trudnocom? Wink

Olla,evo mene,a dugo me nije bilo hehehhe
Hvala Bogu ide super zasada,ok je moja beba a takođe s ei ja dobro osjećam,mada ima nekada situacija kada sma mrzovoljna,a bogami ima i situacija kada ne mogu smisliti neke osobe,ali ipak u sebi govorim ma sve je to zbog "drugog stanja"-tješim se i bla bla bla,
Uglavnom sam ok,uskoro ce 20 sedmica kako sma trudna,ili ti ga 5mjeseci po naškom ehhehe,udebljala sam se 4,5kg za 4mjeseca,mislim da ni sada nisam prekoračila,vidjet ćemo uskoro idem na pregled,stomacica jos nema,malko se vidi,toliko da ni u bolnici kada sma isla vaditi nalaze nisu me htjeli pustiti preko reda,a 3trudnice prije mene pustise,pa sta sam ja ovdje uhvati me bijes Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ali sve u svemu svašta ima ahhahha
Uskoro pocinjem i s avjezbama jupi,bar na neki ancin da ispraznim ovu negativnu energiju sto mi se nakuplja,jer nije dovoljno samo sa nekim aktivnostima meni je potrebno nesto jace iiiiiiiiii natipka se ja ovdje Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

savjeti za buduce mame Empty Re: savjeti za buduce mame

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu