.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHOPING MANIJAK!

5 posters

Go down

SHOPING MANIJAK! Empty SHOPING MANIJAK!

Komentar  romanticarka Wed 11 Nov 2009, 22:48

E cure ne znam kako vi...ali a po nekada stvarno izgubim kontrolu! Smile Kupim i što mi treba i što mi ne treba... Rolling Eyes
S druge strane, nekada znam stvarno biti štedljiva...Ali sam skontala da ucijek zimi više kupujem sve i svašta nego ljeti...Ljeti nekako uvijek znam šta trebam- nabavim to i oleee!!! Smile A zimmaaa... Auuuu...

Nego...pitanje je?? Šta ste zadnje kupile i šta imate u planu? Smile Woohoo
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

SHOPING MANIJAK! Empty Re: SHOPING MANIJAK!

Komentar  Opasna Wed 11 Nov 2009, 23:17

ajoooj mene momak odavno već zove shopingoholičarka Embarassed

meni uvijek nešto fali,, ova ili ona boja, torba ili suknjjica, čarapice ili jaknica ajj ma uvijek mi nešto fali I love you

a zadnje što sam kupila je plava majica nije bila skupa hihi Very Happy (Najdržae mi je tako kad nešto jeftino zgrabim :p ) al zato sam skoro ono bila u BG i nakupovala suknjica, rukavice do lakata, i čizmice iii šeširić Very Happy
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

SHOPING MANIJAK! Empty Re: SHOPING MANIJAK!

Komentar  BellaE Wed 11 Nov 2009, 23:28

ovako, prije moji roditelji nisu mogli da podnesu moje svakodnevno kupovanje: tako da smo se dogovorili, svaki cetvrtak i svaku nedjelju idem u shopping, i uvijek me moj fini tajo pocasti tim da mi da karticu i da me vozi ako dje zatreba

ali necete vjerovati: ja stvarno nemam toliko odjece, jer sve sto kupim obucem jednom ili dva puta i dam rodicama mladjim koje se bave modelingom, tako da mi one u stvari placaju odjecu sa 10% popusta. jedino sto cuvam jesu torbe i obuca, to nikome ne dam Very Happy...

a zadnja stvar koju sm kupila u nedjelju su prekrasne crne starke kojima nisma mogla odoljeti. imaju kao neke ruze na sebi... ahhh... zao mi je da ih obujem... jedva cekam da pocnem imati normalnu platu, a ne kao ovu, mogu da platim stan, racune i hranu a za sve ostalo moram starcima trcat.... tesko je biti ja Sad...

BLAGO ONIM DJEVOJKAMA KOJE NISU OVISNE O SHOPPINGU Sad

P.S. nemojte samo pomisliti da kad idem u shoppnig kupujem po 20-30 stvari... kupim jednu dvije, ali barem mi dobro dodje Very Happy
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

SHOPING MANIJAK! Empty Re: SHOPING MANIJAK!

Komentar  Stikla Thu 12 Nov 2009, 16:56

Kod mene naidje period kad samo kupujem, a nekad naidje (upravo sada) kad mi se neda nista, cak ni da kupujem i tako u krug. Starci mi daju pare samo za skuplje stvari (trenerke, obucu, torbe, hlace, jakne), a za ostalo trosim svoj dzeparac. Kad kupim neke cizmice odmah moram kupiti kais iste boje, torbu, jer mi je to glavno, a ostalo se moze skombinovati. Tata prije nije imao zivaca da me vozi, bilo mu je zlo kad ga zamolim da me vozi da kupim samo nesto 'na brzinu', jer zna koliko ce to trajati SHOPING MANIJAK! 1097 Najgore mu je bilo kad je morao provesti sa mnom 3 sata u Avenue Mall-u u Zgb, jer ja prevrnem svaku stvarcicu! Razumijete me, je l' tako? SHOPING MANIJAK! 1064
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

SHOPING MANIJAK! Empty Re: SHOPING MANIJAK!

Komentar  romanticarka Thu 12 Nov 2009, 20:13

Ja kako kad isto... Pokušam da razumno kupujem, ali isto tako nekada volim kupiti stvar koju nisam imala u planu, ali mi se baš baš sviđa... A najslađa su mi sniženja, pa kad kupim npr. majicu za 10KM koja je nekad bila 60 Smile
Cipele a naročito čizme su moja strast... + kaputi i jaknice...a ostalo manje više.
Danas sam kupila sive čizme!!! Smile Duboke, iznad koljena, sa onako nekom petom od 5-6 cm. Smile
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

SHOPING MANIJAK! Empty Re: SHOPING MANIJAK!

Komentar  zeppy Sun 15 Nov 2009, 17:59

posljednje sto sam kupila...hmmmmm.... kratke cizmice,mogu i da se podignu, puna stikla 11 cm,crne...
nisam ovisna, ali OBOZAVAM snizenja i putovanja u BiH gdje je mnogo jeftinije nego kod nas.
do skoro sam imala pun ormar nekih stvarcica koje nikad nisam i necu obuci i sve sam podjelila drugaricama, ovisno o njihovim stilovima. sad sam na par stvari ali makar znam da mi ne kupe presinu Very Happy

zeppy
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-11-15
Age : 38
Lokacija : Tivat

Na vrh Go down

SHOPING MANIJAK! Empty Re: SHOPING MANIJAK!

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu