.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko spavate?

4 posters

Go down

Koliko spavate? Empty Koliko spavate?

Komentar  romanticarka Tue 10 Nov 2009, 02:06

Kazu da je san od izuzetne važnosti za čovjekovo zdravlje kako tijela tako i duha. (Ja iskreno vjerujem u to)
Licno, nisam neka spavalica...budim se (uglavnom) rano...što zbog obaveza, što zato jer sam navikla...uglavnom...nisam od onih kojima se teško odlijepiti od kreveta. krevet lol!

Iako, svi mi imamo "onih dana" kad bismo samo spavali i ljencarili...zar ne?
Kakvo je stanje kod vas? Spavalice ili..??? zelenko
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Koliko spavate? Empty Re: Koliko spavate?

Komentar  Opasna Wed 11 Nov 2009, 14:41

aaa spavalica nego šta Very Happy mislim kasno skroz liježem, ostanem na netu, gledam neki film ili ko zna šta radim, a ujutru treba raniti ma teško skroz ustati ajj al zato kad ustanem ne bih mogla nastaviti spavati Razz a i koliko god kasno legla ne mogu spavati duže od 10 a većinu se već u 9h budim kao da sam spavala 24h Razz dok momka niko ne probudi ako ne dobije svoj minimalac od 8h spavanja Very Happy
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Koliko spavate? Empty Re: Koliko spavate?

Komentar  aidic Wed 11 Nov 2009, 14:56

ja poprilicno kasno zaspem negdje oko 1, i otprilike idealno mi je onih 8 sati sna dnevno, medjutim bilo je dana kad se u tri dana spavalo 8 sati, ali onda kad sam pospana pod stresom sam nekim glava me boli, fuj.... Zato volim da odspavam minimum 8 sati kad se moze!
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Koliko spavate? Empty Re: Koliko spavate?

Komentar  BellaE Wed 11 Nov 2009, 17:58

volim spavati,ali uvijek je neka trka i frka... uzas... jako malo spavam i znam da to nikako nije dobro,ali nisam ja kriva kad vjecito vodim bitku sa vremenom Very Happy zelenko zelenko
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Koliko spavate? Empty Re: Koliko spavate?

Komentar  romanticarka Wed 11 Nov 2009, 22:38

@Opasna, i kod mene je slično, kada ustanem nema vraćanja u krevet i obično bez obzira na to ima li ili nemam obaveza taj dan ...ustajem najkasnije u 9h.
Dok imam momka...uhh...on ima neki poremecaj...cim moze, spavao bi do podne.. Smile Suspect
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Koliko spavate? Empty Re: Koliko spavate?

Komentar  Opasna Wed 11 Nov 2009, 23:20

romanticarka (citat):@Opasna, i kod mene je slično, kada ustanem nema vraćanja u krevet i obično bez obzira na to ima li ili nemam obaveza taj dan ...ustajem najkasnije u 9h.
Dok imam momka...uhh...on ima neki poremecaj...cim moze, spavao bi do podne.. Smile Suspect


hehe eto iste smo, a ni momci nam nisu daleko, a mom ništa nije spavati do podne, to mu je još i rano a vječni izgovor mu je " ajoj pa znaš da sam umoran " Very Happy Twisted Evil
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Koliko spavate? Empty Re: Koliko spavate?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu