.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za početak! Solo ili u vezi? :)

+16
Dama Pikova
zeppy
Ivette
Lenka
aidic
Freedom
Stikla
Darya
Darijaaa
BellaE
Opasna
couch_potato
amrich
romanticarka
Iman
zena21
20 posters

Stranica 2/3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  BellaE Tue 13 Oct 2009, 15:36

hahaha

evo mene sa izvjescem Rolling Eyes

danas mi je situacija komplikovana do maximuma... sa njim se stanje pogorsava...tek sad neznam zasto me njegova majka toliko mrzi :S....

a druga stvar... hmmm Rolling Eyes

ima jedan tip s kojim se znam vec duzi vremenski period, i nikad nisam mislila sa njim nesto vise od prijateljstva dok on danas nije postavio pitanje da li bi ja i on mogli da pokusamo nesto vise... totalno sam zbunjena... sta da radim silent Sad Sad Sad
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  romanticarka Tue 13 Oct 2009, 15:39

Eto bona... jedan se oteg'o, drugi se proteg'o...
Moj ti je savjet, neka ti tog drugog na stand by... ako ti je simpa i mislis da bi mogla sa njim nesto pokusati... polahko... Moj savjet je nikad ne ulazi u novu vezu dok nisi rascistila sa prethodnom 100%...dugorocno samo glava zaboli od toga.
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  BellaE Tue 13 Oct 2009, 15:45

zujalica (citat):Eto bona... jedan se oteg'o, drugi se proteg'o...
Moj ti je savjet, neka ti tog drugog na stand by... ako ti je simpa i mislis da bi mogla sa njim nesto pokusati... polahko... Moj savjet je nikad ne ulazi u novu vezu dok nisi rascistila sa prethodnom 100%...dugorocno samo glava zaboli od toga.


mah, s vremenom dce sve doci na svoje, u to sam sigurna, samo nisam sigurna koliko vremena ce mi trebati da predjem preko jedne veze i da se u pustim u drugu, ma koliko ona trajala... sad sam sigurna da sad za sad ostajem SOLO .... a za ovog drugog uvijek ima vremena... nigdje mi se ne zuri Very Happy:D... eto... sad da vas vise ne zamaram sa ovom svojom pricom... dosta od mene XD
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Stikla Tue 13 Oct 2009, 17:23

Ma, ne zamaras nas uopste, tu smo da pomognemo, a znas da su vjecita trvenja izmedju svekrve i snahe Laughing
Tipican mamin sin, a takvi su najgori affraid
pricekaj nekih par dana, pa i do mjesec, dok se situacija ne smiri i dok ti ne shvatis sta zelis, a lako je sa drugim poceti kad budes spremna na to Wink
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Opasna Tue 13 Oct 2009, 19:05

ajoj pa šta je to još bilo pa sad još kompliciranije?

a što se tiče tog drugog, neka bude tu za svaki slučaj, ali kao što prije mene rekoše, nemoj prerano u novu vezu...nigdje ti se ne žuri, pusti da sve dođe na svoje Smile
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Freedom Thu 22 Oct 2009, 00:35

Hehe,u vezi sam ali bracnoj i super nam je.Hodali smo 5 god.a u braku smo 3,pa stvarno od srca i vama zelim ovakvu ljubav i srecu koju ja imam Very Happy
Freedom
Freedom
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-10-11
Age : 40
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  aidic Tue 10 Nov 2009, 18:44

U vezi vec tri godine Smile
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  romanticarka Fri 13 Nov 2009, 14:11

Ovdje izgleda 90% zauzetih i to "na duge staze"...Neka, neka...finooo... cat
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Lenka Sat 14 Nov 2009, 12:32

u vezi ukupno 9 god, od cega 7 braka Very Happy
Lenka
Lenka
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 53
Reputation : 0
Join date : 2009-11-13

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Ivette Sat 14 Nov 2009, 23:32

U sretnoj vezi godinu i dva mjeseca, od toga dva mjeseca zarucena I love you
Ivette
Ivette
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  zeppy Mon 16 Nov 2009, 01:11

solo....za promjenu king

zeppy
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-11-15
Age : 38
Lokacija : Tivat

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  aidic Mon 16 Nov 2009, 01:13

Uh, evo djevojke koja zna cari soliranja za nas koji smo to odavno zaboravili Smile
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  zeppy Mon 16 Nov 2009, 01:47

sve ima svoje dobre strane XD
vi makar imate redovan sex.........ne kazem da ga kod mene nema, ali nije tako redovan hahahahahaahha

zeppy
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-11-15
Age : 38
Lokacija : Tivat

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Opasna Mon 16 Nov 2009, 22:47

eto solo No Crying or Very sad
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  romanticarka Tue 17 Nov 2009, 00:09

@zeppy - Ma sex je najmanji problem.... Cool
Opasna... Otkud sada to?? Šta bii? pale
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Opasna Tue 17 Nov 2009, 00:38

romantičarka - eto pročitala si na onoj temi bar mali dio Sad ako te nešto više zanima mogu ti u pp Sad
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  romanticarka Thu 19 Nov 2009, 02:20

@Opasna .... Iiiii??? Ima li kakvih novih vijesti?
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Dama Pikova Tue 24 Nov 2009, 15:06

Solo Cool

U suštini ne mogu da se zaljubim, gotovo pa nikako, a veza bez emocija mi je gubljenje vremena.
Tako da soliram dok ne naleti neki da me fascinira i obori s nogu Laughing
Dama Pikova
Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07

http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  romanticarka Mon 30 Nov 2009, 16:38

Dama Pikova, tako i jest najpametnije...zasto gubiti vrijeme na nesto za sto u startu vidis da nije obecavajuce...
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Jacy Sun 20 Dec 2009, 03:28

Supruga 2,5 godine i mama 19 mjeseci.
A mogu da kažem,da sam uvjek bila za solo nego za vezu bez emocija,kao što dama pikova reče,bar sam uživala,nitko me nije sputavao, i nikada mi nije bilo dosadno,teško sam se zaljubljivala,a prijatelja muških na pretek Very Happy ,baš iz tog razloga što nisam htjela da se vežem,dok nisam naletila na OVOG PRAVOG,od drugog izlaska sam znala da je to to, i završila tu gdje sam i ZADOVOLJNA,prezadovoljna... I love you

Jacy

Broj postova : 4
Reputation : 0
Join date : 2009-12-19

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Ice_queen Sun 20 Dec 2009, 16:26

Ja sam trenutno solo, nekak mi to vise godi Smile il je to iz prostog razloga jer nisam upoznala jos pravu osobu ( princa iz bajke Very Happy )
Bila sam u toj nekoj "vezi" i samu sebe zavaravala da bi nesto moglo biti od toga... al kako iz pocetka nije dobro krenulo, tako nije moglo ni dobro zavrsiti :S

a ne znam jel se desava i drugim curama da imaju "strah" od "vezivanja" za nekog muskarca
Embarassed ja zbilja ne mogu da se opustim , jer uvijek ima neki strah sa strane koji me sputava u tome... Rolling Eyes
Ice_queen
Ice_queen
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 7
Reputation : 0
Join date : 2009-12-19
Lokacija : Zivinice

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Vochkica Sun 20 Dec 2009, 17:15

Ice_queen (citat):Ja sam trenutno solo, nekak mi to vise godi Smile il je to iz prostog razloga jer nisam upoznala jos pravu osobu ( princa iz bajke Very Happy )
Bila sam u toj nekoj "vezi" i samu sebe zavaravala da bi nesto moglo biti od toga... al kako iz pocetka nije dobro krenulo, tako nije moglo ni dobro zavrsiti :S

a ne znam jel se desava i drugim curama da imaju "strah" od "vezivanja" za nekog muskarca
Embarassed ja zbilja ne mogu da se opustim , jer uvijek ima neki strah sa strane koji me sputava u tome... Rolling Eyes
Ah isto kao da slusam svoju staru pricu Very Happy
Niti jedna moja prijasnja veza nije dugo trajala... previse me bilo STRAH vezivanja, dok na kraju nisam upoznala sadasnjeg momka s kojim sam u pocetku imala oprezan stav, dok se nisam slomila i sama sebi rekla ˝pusti da ide, samo opusteno, pa dokle dogura-dogura˝ i eto....sad vec razmisljamo o vjencanju Very Happy


Samo lagano, kad tad naici ce TAJ s kojim ces se moci opustiti GirlinLove
Vochkica
Vochkica
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 13
Reputation : 0
Join date : 2009-12-16
Age : 34

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  romanticarka Mon 21 Dec 2009, 12:02

jacy u braku znači...Ajde, neka i dalje bude odlično!
Ice_queen - Ja sam bila takva ranije. Ista priča. I čak kad sam bila "opuštena" negdje duboko u sebi sam znala da nisam i sve sam nekako sa rezervom uzimala. Čak šta više to moje ponašanje je nekada graničilo sa hladnoćom i sl. Ali eto...onda se desio ON i promijenio to na obostrano zadovoljstvo... Laughing Ne treba ništa forsirati...Za svaku bravu se nađe ključ...samo ne treba pogrešnima pokvariti. Smile
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Ice_queen Wed 23 Dec 2009, 11:13

romanticarka (citat):jacy u braku znači...Ajde, neka i dalje bude odlično!
Ice_queen - Ja sam bila takva ranije. Ista priča. I čak kad sam bila "opuštena" negdje duboko u sebi sam znala da nisam i sve sam nekako sa rezervom uzimala. Čak šta više to moje ponašanje je nekada graničilo sa hladnoćom i sl. Ali eto...onda se desio ON i promijenio to na obostrano zadovoljstvo... Laughing Ne treba ništa forsirati...Za svaku bravu se nađe ključ...samo ne treba pogrešnima pokvariti. Smile


e bas mi je nekak lakse kad znam da ima slicnih prica Very Happy
a nadam se da i za mene postoji ON u nekom dijelu svijeta Embarassed samo se nadam da ga necu previse cekat Laughing
Ice_queen
Ice_queen
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 7
Reputation : 0
Join date : 2009-12-19
Lokacija : Zivinice

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty :S

Komentar  mala_plava :) Wed 23 Dec 2009, 13:29

vidim da vas je dosta u vezii jaoo voljela bi i ja kad bi mogla...al i ja imam problem vezivanja...nisam bas solo al...nemam ni decka...u biti veza bez obaveze je koja traje vec godinu i po... :S imam ja problem s vezanjem a ima ga i on... affraid
mala_plava :)
mala_plava :)

Broj postova : 2
Reputation : 0
Join date : 2009-12-20

Na vrh Go down

Za početak! Solo ili u vezi? :) - Page 2 Empty Re: Za početak! Solo ili u vezi? :)

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 2/3 Previous  1, 2, 3  Next

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu