.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posljednji koncert na kojem ste bili?

4 posters

Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  romanticarka Sun 25 Oct 2009, 18:28

Exclamation Idete li na koncerte? Ako da...na kojem se bile nedavno?
Ja inace i nemam naviku ici na koncerte...vise volim klubsku atmosferu...a da bih nekom bas otisla na koncert...onda to mora biti abs neka za mene mega-giga zvijezda Smile -tako da sam posljednje sto sam isla na koncert Colica u Zetri ja mislim 2007. ili kada je to bilo... planirala na Hladno Pivo u Domu mladih sada za vikend...ali nisam mogla zbog gripe...i imam namjeru na Ljubavnu adresu Zeljka Samardzica u sub. ...pa vidjet cemo...
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  Opasna Sun 25 Oct 2009, 18:52

pa obišla ih ja punoooooo Very Happy a posljednji je bio čini se željka joksimovića...mislim..hm opet nisam sigurna možda je bilo i poslije šta Embarassed Embarassed
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  BellaE Sun 25 Oct 2009, 19:25

hladno pivo, dobila karte za dz , otisla i provela se PRAVO DOBRO uz hladno pivo i toceno pivo.... a idem sad u subotu na zeljka samardzica sa deckom i 2 jaranica da se opet dobro provedemo... jedva cekam !!
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  romanticarka Sun 25 Oct 2009, 19:49

Cek, cek...min.che... sada da malo zabusavam... kakav sad decko? to onaj stari ili je novi? Smile

I da odgovorim nesto vezano za temu... i ja sam bila na koncertu joksimovica u Zetri kada je bio... FENOMENALNO mi bilo...
cheers
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  Stikla Sun 25 Oct 2009, 20:54

Posljednji put sam bila na koncertu Gorana Bregovica i Guce u Banja Luci i provela se odlicno Posljednji koncert na kojem ste bili? Party2
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  BellaE Mon 26 Oct 2009, 16:42

@ zujalica: onaj stari ^^ Very Happy:D Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  BellaE Sun 01 Nov 2009, 18:25

sinoc na koncertu zeljka samardzica meni i nije bilo nesto posebno... bilo mi je ok sa prijateljima, ali prvo kuci sam iz Bg dosla u 5, dakle imala sam samo pola sata da se spremim... Sreca pa sam tamo kupila nove sminke, odjece i cizmice tako da mi to nije bio problem, pa onda ona guzva na ulazu :/,pa guzva unutra, a citav dan nisam nista jela pa mi je pozlilo i otisla sam... uglavnom moja ocjena za moj provod na koncertu je Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  romanticarka Sun 01 Nov 2009, 19:33

Ja nisam bila na oncertu Samardzica sinoc, ali trebala jesam... Mada, nisi min.che jedina koja se bas i nije provela..jos mi se zena pozalilo...na 2prosjecan" koncert.
Btw...jesi to bila na Sajmu knjige u BG? Smile
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  Opasna Sun 01 Nov 2009, 20:01

ajoj pa odkud to Sad ja kad sam zadnji put bila na njegovom koncertu bilo mi je fino samo kratko pjevao Mad a i ja bila u BG :d kupila svaštaaaa Very Happy XD
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  BellaE Mon 02 Nov 2009, 20:38

Ma nisam bila na sajmu knjige, otisla maksuz po stvari koje nisam kod nas mogla nabavit... Nisam imala namjeru da knjige kupujem, ali sam posudila jednu od rodice. Mislim Zeljko je bio ok, ali bilo mi je zao kad su izvizdali Dzirla i bilo mi je muka kad sam vidjela kakvih sve faca je bilo gore... zato mi je drago bilo kad sam vidjela da je na breninom koncertu bilo sve super (kad je bio 31. maja u Sa)... u usporedbi sa zeljkovim koncertom, organizacija i sve na breninom koncertu je bilo za 10. zena je pocela na vrijeme, nije bilo dosadno, moglo se normalno disat Very Happy... ugl u ovaj koncert sam se razocarala... Jos sam se mogla i pobit :S... uhh (al sam se raspricala :/) geek geek geek
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  Opasna Mon 02 Nov 2009, 22:13

lol pa nisam ni ja bila na sajmu, mislim otišla sam onim prevozom "za sajam" al sajma nisam vidjela išla u grad kupovati koje kakve stvari Very Happy a ja aBd 13. idem u TZ na njegov koncert pa ćemo vidjeti Very Happy
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  Stikla Tue 10 Nov 2009, 22:10

U cetvrtak idem na koncert Simple Minds-a u Banja Luku. Ocekujem dobar provod Posljednji koncert na kojem ste bili? Party2
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  BellaE Tue 10 Nov 2009, 22:40

lijepo se provedi... zelim u detalje da mi ispricas kako je bilo Very Happy Embarassed Embarassed
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Posljednji koncert na kojem ste bili? Empty Re: Posljednji koncert na kojem ste bili?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu