.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

+4
romanticarka
aidic
BellaE
zena21
8 posters

Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  zena21 Wed 07 Oct 2009, 14:50

Da li je neko od vas isao na bazen na Otoci u Sa, i koristio njihovu teretanu? Kazu da imaju posebne popuste za studente pa me to posebno interesira...
I naravno kakvi su vasi dojmovi u kompletu. Meni je licno bazen kao bazen odlican...
P.S. valjda je poceo da radi ..jer su nesto renovirali...
zena21
zena21
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 14
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty Re: OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  BellaE Wed 11 Nov 2009, 18:48

tu sam svaki dan na fitnessu i u teretani. ima nekih nedostataka, ali je u totalu ok Very Happy... jes da bi mogao da bude bolji, ali posto u nasoj zemlji nista nikada nece biti na evropskom nivou, treba da budemo zadovoljni sa ovim Very Happy

i da cjene za studente su povoljne Very Happy flower flower flower
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty Re: OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  aidic Wed 11 Nov 2009, 22:33

Uh daleko mi dole, ali mogla bi sa autom doci dok jos snijeg nije zavaljao jer mi bas treba fitness i teretana Smile Mislim da za mene ne vrijedi popust student sam u drugoj drzavi, al mogla bih probati svaki dan da idem kao i BellaE jer ovu zimu se hvatam u kostac sa kilama Smile
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty Re: OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  romanticarka Wed 11 Nov 2009, 22:40

Ja sam isto sa prijateljicom kontala tamo..malo bazen, malo teretana...ali npr. moras imati jednodjelni kupaci i onu kapu za vodu Smile
a kazu da je teretana mala???
Sta ima od sprava? (BellaE) ... ima li steper, bicikl, traka? Smile
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty Re: OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  BellaE Wed 11 Nov 2009, 23:16

u bazen mozes ja mislim i u dvodjelnom kupacem ali da je primjeren za gledanje(nadam se da kontas sta hocu da kazem) :r
ja i ne idem u bazen jer me nervira susenje kose, jos plus kapa za plivanje je obavezna, i to ako nemate onu "gumenu" kupite kod njih onu "hirursku" zelenu za pola marke, pa mi se zbog toga bas i ne pliva Very Happy

teretana: vecinom oprema za rad sa opterecenjem (bucice, tegovi, svasta nesta)
a fitness room: 2 trake za trcanje (ako imate vremena dolazite dok je vecina ljudi na faxu ili na poslu), 2 stepa, 3 bicikla, onda ona sprava za... (nezz kako se zove, ugl nesto kao ono za veslanje, samo ima sajla pa se vecinom ukljucuje cijelo tijelo u vjezbu :r) i ima orbitrek na kojem se ne moze radit jer sprava nije u funkciji...

ja u tom fitnessu radim samo na traci trcanje 45 minuta ili nekad sat, a u teretani uzmem bucice od 5 kg i pokusavam to sto bolje iskoristiti dok one grdosije ne udju u teretanu i otudje sve moguce sprave Very Happy
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty Re: OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  TinkerBell Thu 12 Nov 2009, 11:29

Ja se takodjer odlucila uhvatiti u koshtac sa vjezbanjem. Sad sam pocela sa aerobikom u Atlantisu (to mi je najblize), pa kad prodju snijezne radosti onda cu se najvjerovatnije aktivirati i na bazenu Smile

TinkerBell
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 9
Reputation : 0
Join date : 2009-10-14

Na vrh Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty Re: OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  Ivette Fri 13 Nov 2009, 13:59

Prije sam isla na aerobik, tj. body sculpt kod Giovanne u Sferi (smije li se reklamirati? anđeo ), medjutim kako mi je raspored (dva puta sedmicno po sat i pol) bio neodgovarajuci, prebacila sam se u teretanu na Vilsu. Tamo po neznatno visoj cijeni mogu ici svaki dan, biti koliko god zelim, niko me nista ne pita. Sprave imaju sve, ponekad zna biti guzva, ali obicno navecer. Ja biram termine oko podne (12, 13h) kad nema mnogo ljudi. Mnogo je efikasnije i radim na dijelovima tijela koje ja zelim popraviti. Naravno, imala sam prijetaljicu koja me vodila kroz program, jer sama ne bih znala.

Uglavnom, cula sam i ja za te bazene, ali meni je to vise radi drzanja kondicije i neke rekreacije. Ako neko bas hoce vidljive rezultate mislim da mora malo vise i cesce da radi na spravama.
Ivette
Ivette
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10

Na vrh Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty Re: OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  aidic Fri 13 Nov 2009, 14:18

I ja sam isla u Sferu samo na Aerobasic Elma je vodila Smile
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty Re: OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  Afrodita Thu 07 Jan 2010, 01:24

Ivette (citat):Prije sam isla na aerobik, tj. body sculpt kod Giovanne u Sferi (smije li se reklamirati? anđeo ), medjutim kako mi je raspored (dva puta sedmicno po sat i pol) bio neodgovarajuci, prebacila sam se u teretanu na Vilsu. Tamo po neznatno visoj cijeni mogu ici svaki dan, biti koliko god zelim, niko me nista ne pita. Sprave imaju sve, ponekad zna biti guzva, ali obicno navecer. Ja biram termine oko podne (12, 13h) kad nema mnogo ljudi. Mnogo je efikasnije i radim na dijelovima tijela koje ja zelim popraviti. Naravno, imala sam prijetaljicu koja me vodila kroz program, jer sama ne bih znala.

Uglavnom, cula sam i ja za te bazene, ali meni je to vise radi drzanja kondicije i neke rekreacije. Ako neko bas hoce vidljive rezultate mislim da mora malo vise i cesce da radi na spravama.

Ivette da li se teretna na Vilsu zove Akademija il nes tako?? Question cijena?
sad sam nesto u fazonu vjezbanja pa bi se uclanina na pilates?? Imate li kakvih preporuka? Neutral
Afrodita
Afrodita

Broj postova : 2
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07
Lokacija : sarajevo

Na vrh Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty Re: OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  Vochkica Sat 09 Jan 2010, 13:10

Afrodita (citat):
Ivette da li se teretna na Vilsu zove Akademija il nes tako?? Question cijena?
sad sam nesto u fazonu vjezbanja pa bi se uclanina na pilates?? Imate li kakvih preporuka? Neutral
Ima jedna dobra teretana na Villsu, nije skupa 40 KM mjesecno...ides i radis na spravama koliko hoces i kad hoces...
A ima i fitnnes u Zetri...40 KM, 3 puta sedmicno po sat vremena....ja sam tim prezadovoljna, pa sam se natjerala da uplatim clanarinu za 3 mjeseca (da se u slucaju ako mi se ne bude islo, sjetim onih para sto sam dala....pa mi tomozda bude i motivacija da budem redovna)
Vochkica
Vochkica
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 13
Reputation : 0
Join date : 2009-12-16
Age : 34

Na vrh Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty Re: OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  Afrodita Sun 10 Jan 2010, 23:54

Vochkica (citat):
Afrodita (citat):
Ivette da li se teretna na Vilsu zove Akademija il nes tako?? Question cijena?
sad sam nesto u fazonu vjezbanja pa bi se uclanina na pilates?? Imate li kakvih preporuka? Neutral
Ima jedna dobra teretana na Villsu, nije skupa 40 KM mjesecno...ides i radis na spravama koliko hoces i kad hoces...
A ima i fitnnes u Zetri...40 KM, 3 puta sedmicno po sat vremena....ja sam tim prezadovoljna, pa sam se natjerala da uplatim clanarinu za 3 mjeseca (da se u slucaju ako mi se ne bude islo, sjetim onih para sto sam dala....pa mi tomozda bude i motivacija da budem redovna)

nije li los "taj poticaj"... i meni to treba jer sam lijena Embarassed ....moram se pozabaviti s tim nakon ispita! thx
Afrodita
Afrodita

Broj postova : 2
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07
Lokacija : sarajevo

Na vrh Go down

OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA Empty Re: OLIMPIJSKI BAZEN -OTOKA

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu