.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji mobitel?

+7
chillie
Freedom
Opasna
couch_potato
Stikla
BellaE
romanticarka
11 posters

Go down

Koji mobitel? Empty Koji mobitel?

Komentar  romanticarka Tue 13 Oct 2009, 11:56

Koji mobitel koristite i zasto bas taj? Smile

- Ja imam Nokiu E65 to je ona klizna tanka... (mislim...poprilicno tanka) Smile
Ima sv sto mi treba i vise...a dobila na poklon od oca kad sam upisala 3. godinu na faxu..dakle ima mu sad vec vise od 1 godine. Smile Nikad se nije kvario...baterija mu drzi fenomenalno... Nokia zakon!!!
Iako sam kontala da se prebacim na iPhone...Aliii nisam jos sigurna ispalti li se dati toliki novac za taj mobitel. Kad nasi opetareri ne podrzavaju ni 20% aplikacija za taj telefon.
Jest da je sminkica...ali mogu ja i bez toga Smile
LG chocolate mi je isto cool...
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  BellaE Tue 13 Oct 2009, 16:13

lg shine Very Happy

dobila taj telefon taman kadse moj stari telefon pokvario


iskreno na njemu mi se ne svidja ama bas nista i kontam da kupim sebi neki novi telefon kojem baterija moze da izdrzi vise od 1 dan XD....
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  Stikla Tue 13 Oct 2009, 17:43

Imam Samsung SGH-U700 i zadovoljna sam skroz, bas je onako zenski, jedino sto mu je blic malo slabiji, ali sta bih... Cool
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  couch_potato Tue 13 Oct 2009, 18:24

imam sony ericsson s500i, izabrala sam zato sto mi se svidio jer je ljubicast, a ne gledam bas ovo memorije, baterije, pixele, a i ne razumijem se Embarassed

couch_potato
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-10-11

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  Opasna Sat 17 Oct 2009, 18:34

sony ericsson w595, dobila ga od oca TAKOĐER Very Happy pa et tek sam ga prije sedmicu dobila pa ne mogu baš ocijeniti kakav je, prosjek, mada ni ja ne gledam sad nešto posebno njegove funkcije Basketball
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  Freedom Wed 21 Oct 2009, 14:30

E66 nokia,dobila od dragog za godisnjicu,telefon ima bukvalno sve,iako je to previse za mene,al sta cu poklon je poklon...
Freedom
Freedom
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-10-11
Age : 40
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  chillie Wed 28 Oct 2009, 14:29

trenutno imam LG KPnekibroj; štajaznam, ok je, meni telefon ionako služi samo za pozive i poruke tako da bi mi dobar bio i bilo koji stariji tip mobitela jer mi je svejedno. kod ovog je dobra baterija, može izdržati sigurno 7 dana bez punjenja, što je odlično.

ovo mi je, inače, tek drugi mobitel. prije sam imala nokiu 5210, koju sam uzela kad sam krenula u 2. srednje (tad su tek mobiteli preplavili naše tržište) i imala sam ga cijelih *brojim na prste i ne mogu da vjerujem* 6 godina! meni je super služio, jedino mu je baterija bila loša, ali ja i sad patim za tom tastaturom, jer je na ovom kojeg sad koristim kucanje poruka smor živi Rolling Eyes i tako, idući mob kojeg budem kupovala će sigurno biti nokia, jednostavno mi najbolje odgovaraju
chillie
chillie
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 15
Reputation : 0
Join date : 2009-10-25
Age : 37

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  romanticarka Mon 09 Nov 2009, 19:19

Razmisljam ozbiljno o kupnji nekog touch screen mobitela... Sta vi prelažete? Kakva su vaša iskustva? Smile
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  Stikla Mon 09 Nov 2009, 19:53

Vecina koji imaju takve mob. su nezadovoljni. Ja imam Samsung SGH-U700 i samo glavne tipke (za poziv, prekid poziva, ulaz i izlaz) su touch screen i uzasno me nervira. Najbolji telefoni su Sony Ericsson, a predlazem ti ovaj Koji mobitel? SEc902
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  TinkerBell Thu 12 Nov 2009, 11:43

Mene je moj samsung D900i lagano poceo izdavati, nakon dvije godine koristenja, mnoshtva prezivljenih padova i nedavnog kupanja u jednoj bari, pa sam u potrazi za necim novim, dostojnim da ga zamijeni Smile

Moram vidjeti kakvo je stanje sa ponudom u bh-telecomu sto se tice ovih mobitela koji se mogu uzeti na rate. A moglo bi se otici i do Istocnog Sarajeva Rolling Eyes Tamo je dobro otici da se covjek tehnicki opskrbi. Mobiteli su jeftiniji nego kod nas.

TinkerBell
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 9
Reputation : 0
Join date : 2009-10-14

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  Ivette Mon 16 Nov 2009, 02:24

Ja sam nedavno od tate dobila Nokiu Express Music. Mnogo mi se svidja, touch screen je. Na pocetku malo sve to nervira, ali se naviknes dok kazes keks.
I ima jako izdrzljivu bateriju.
Kamera mu je losa, ali posto je to "muzicki" telefon, nije mu to valjda neka mana. Ja sam zadovoljna.
Ivette
Ivette
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  aidic Mon 23 Nov 2009, 01:08

Moje preporuke su ne touch screen, ja sam dva samsungova sahranila Smile
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  romanticarka Mon 23 Nov 2009, 10:42

E Aidic..."hvala"...taman me otac bio nagovarao da mi kupi neki Samsungov...lijep je, ali nije prvi put da čujem da su njihovi touch screen mobiteli nulaaa... Mad lol!
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  aidic Mon 23 Nov 2009, 13:04

Vjeruj mi u oba slucaja mi je pukao displej, i to ne da sam ga krkanski bacala ili nesto, prvi put mi je na u600 koji sam dobila tek kad je izasao pukla maska u predjelu touch screen tipkica, a promjeniti masku na njemu je naucna fantastika, na kraju 3 puta se mijenjala maska i nije funkcionisalo ni jednom kako treba, mislim da je drugi bio u900 ili nesto tako ako se ne varam ne znam bas koja je oznaka, i opet belaj nikakvo mehanicko ostecenje na mobu nije bilo, samo preko displeja se pojavila crta i to je bilo unutrasnje pucanje displeja, tako da sada ja zaobilazim touch screen u sirokom luku! Dugo vremena sam nosila Nokiu N81 8GB i pokazala se opet super telefonom, sad iamm isto nokiu neku al ne znam koja je mozda 6220 kupljena radi dobre kamere Smile
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  Dama Pikova Tue 24 Nov 2009, 17:15

Imam SE k800i. Muški mobitel, ali eto ja volim da je funkcionalan, više nego da je lijep, a i ženskasti mobiteli mi nisu privlačni. Imala uvijek samo njihove mobitele, a vala izgleda da će tako i u budućnosti ostati. Trenutno za idući mobitel imam u planu ovu dušicu:

Koji mobitel? Gsmarena_001

Meni, osim mobitela treba i dobar muzički player jer nigdje ne mogu bez muzike, a i kamera, jer svukuda hodam, svašta slikam onako iz gušta, tako da mi je ovo savršenstvo. K'o da gledam, u prodavnici će mi opet reći da je to muški mobitel i da je možda bolje da gledam LG ili Samsung... Laughing mobilna diskriminacija Evil or Very Mad
Dama Pikova
Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07

http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Koji mobitel? Empty Re: Koji mobitel?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu