.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najvise mi zasmeta kad... ???

+8
voljena
aidic
amrich
couch_potato
Stikla
BellaE
Opasna
romanticarka
12 posters

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? - Page 2 Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Baby Thu 03 Dec 2009, 16:38

drage moje kada dodje do takvog razgovora...jednostavno ga pustite da se malko oladi i onda laganini po svom...jedna kafica i razgovor sve rijesi...ja sam jos od pocetka veze tjerala po svom (naravno bilo je situacija kada nisma bila upravu,ali opet ja sam upravu bre sta ti je )ali nekad se mora popustiti...a tako i u braku jednostavno moras ga nekada natjerati da se svadja s tobom,i meni je tako bilo ja pricam i pricam...a on samo suti i na kraju jos JESI ZAVRSILA...AJME DA GA SLOMIS HAHAHA ali polako sve se moze rijesiti bolje je nekada i da sute nego da neki haus naprave i mi jos gore postanemo:)))....

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? - Page 2 Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Lenka Mon 21 Dec 2009, 17:38

evo sta mi se desilo juce: idu praznici, hocu ja srediti stan, i naravno nastaje opsti haos
u subotu smo kupili jelku, ali je prevelika pa smo cijeli dan trazili mjesto za nju, sto je ukljucivalo 5 promjena potencionalnog mjesta, raspremanje i razmontiravanje jedne police, premjestanje masine za sivenje... mozete zamisliti haos
isto vece, nakon sto je jelka smjestena, ja trazim da skine zavjesu s prozora (ja sam preniska za to) i on kaze "sutra cemo"
juce se sama sa sobom natezem i svadjam oko zavjese, jer nisam primjetila da je stavio slusalice i da u stvari mrtav-hladan isprobava igricu affraid
na kraju, zavjesa je skinuta i oprana, ja sam se smirila i pokusavam da vodim civilizovani razgovor (tema: ici veceras sa djetetom gledati vatromet za dan rudara ili ne) i on mi kaze: sta me pitas, svakako ce biti kako ti odlucis?

i kad sam razmislila, dosla sam do zakljucka da je 100% u pravu lol!
Lenka
Lenka
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 53
Reputation : 0
Join date : 2009-11-13

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? - Page 2 Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Baby Tue 22 Dec 2009, 00:30

romanticarka (citat):Jao što mi je drago što smo dobile još udatih dama na forumu...Do sada su bile samo Mostarka i Freedom. Smile
Ja sam zaručena i izvjesno je da ću sa svojim dragim uskoro i u brak ...i ove vaše priče me baš nekako smiruju. (Mada i mama mi je to pričala uvijek) ...ali imam osjećaj da je meni najgore naučiti se da ne ragujem na prvu...
Rolling Eyes Jer, baš je tačno...kad uspijem...pa malo otpušem..kasnije mi izgleda drugačije cijela situacija i baš vidim da nije bila za burnu reakciju.
Dakle,..trenutno se učim strpljenju... Twisted Evil iako mi se po nekad (malo češće Embarassed ) omakne...ali eto...
Kad skontam da smo nas dvoje više skupa, i više je ručkova u ove 2 godine pojeo kod mene nego kod svoje kuce, onda skontam da mi to poprilično dobro radimo....tj. malo kad se "zakačimo".

(Ovo je sada čisto skretanje sa teme...ali hajde neka malo..) Smile

DRAGA MOJA,opusti se evo malo mene novopecene bracne zene hahahaha

draga moja,muskarac kakav je bio u vezi vjeruj da ce biti u braku,ti njega ne mozes promijeniti ono skroz mozes uticati na njega i soliti mu mozak kao sto mi zene iance radimo i an kraju ili ce biti po nasem ili nece nikako,ja sam vecinom isla na to da bude po mom nego po njegovom,ali sve u svemu to je ensto predivno i ne treba se opterecivati po pitanju toga ako ulazis sa njim u brak ajme ne vjesas se,kako ti je bilo prije biti ce i ubuduce,zar ne...meni je bar tako...da bi jedna veza pa i brak uspio vazno je da ima tolerancije i sa jedne i s adruge strane,,,,a ne treba s ebrinuti kako cemo ovo kako cemo ono...mi jos nismo neke stavri ostvarili ali s enadamo da cemo uskoro....kao sto je ejdna clanica rekla procitala sam kada je kupila sporet ili tako nesto...tako i ans dvoje kada sebi ensto kupimo(mislim za kucu ) srce nam kao avion jer znamo da je to nase i samo naseeeeeeeeemalo skrenula s ateme mozda al hajd hehehheheh

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? - Page 2 Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu