.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjersko vjencanje da ili ne?

+7
voljena
arijana
Stikla
Freedom
Iman
Opasna
romanticarka
11 posters

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Go down

Vjersko vjencanje da ili ne? - Page 2 Empty Re: Vjersko vjencanje da ili ne?

Komentar  Baby Tue 22 Dec 2009, 20:47

amrich (citat):Ja ne znam nikog ko se tako ponasao a otisao da se vjerski vjenca.. Doduse nisam ja sad ni bila na toliko vjencanja niti znam toliko ljudi koji su se tako vjencali da mogu rec da toga nema uopste, vjerovatno ima ko i mase drugih stvari, ljudi rade svasta..

Al znam za sebe da vjerujem i iako ne praktikujem bas sve sto vjera nalaze, to je moje, ne treba se niko time zamarat.. Ja cu pred Bogom za to odgovarat, niko drugi.. Takodje neke stvari praktikujem i mislim da sam podobna da se vjencam u dzamiji.. Hocu da kazem, nisam ucinila neke velike grijehe da bi me bilo sramota otic i vjencat se tako.. Ja sam muslimanka koja ce da bude ponosna kad aBd to uradi GirlinLove

heheh,pa draga i ja sam i ja bih rado to uradila...uh..ali ima grijeha koji s epocinili po tom pitanju ap se dvoumim heheeh

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Vjersko vjencanje da ili ne? - Page 2 Empty Re: Vjersko vjencanje da ili ne?

Komentar  Opasna Tue 22 Dec 2009, 20:53

Baby (citat):
amrich (citat):Ja ne znam nikog ko se tako ponasao a otisao da se vjerski vjenca.. Doduse nisam ja sad ni bila na toliko vjencanja niti znam toliko ljudi koji su se tako vjencali da mogu rec da toga nema uopste, vjerovatno ima ko i mase drugih stvari, ljudi rade svasta..

Al znam za sebe da vjerujem i iako ne praktikujem bas sve sto vjera nalaze, to je moje, ne treba se niko time zamarat.. Ja cu pred Bogom za to odgovarat, niko drugi.. Takodje neke stvari praktikujem i mislim da sam podobna da se vjencam u dzamiji.. Hocu da kazem, nisam ucinila neke velike grijehe da bi me bilo sramota otic i vjencat se tako.. Ja sam muslimanka koja ce da bude ponosna kad aBd to uradi GirlinLove

heheh,pa draga i ja sam i ja bih rado to uradila...uh..ali ima grijeha koji s epocinili po tom pitanju ap se dvoumim heheeh


ako ti je želja to, mislim ako želiš i vjeruješ u Boga, onda što da ne. zna se da Bog prašta i voli Smile
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Vjersko vjencanje da ili ne? - Page 2 Empty Re: Vjersko vjencanje da ili ne?

Komentar  romanticarka Tue 22 Dec 2009, 22:43

Vidim da se ovdje prava mala rasprava otvorila. Što je donekle i opravdano i razumljivo...
Škakljivo je to, ali isto tako kaže se da Bog prašta i u svim religijama je tako. Bog prašta a ljudi griješe...Vjera i postoji zbog ljudi sa manama da u njoj potraže utjehu i nadu i da vjeruju da neko odozgo to vidi sve i da zna bit naih duša. Bez obzira na "te" detalje koje baby spominje...ja sebe smatram vjernicom i mnogo bi mi značilo vjersko vjenčanje i stoga ću ga aBd i imati, a isto tako i oni koji ne žele ili im to ne znači ni ne trebaju i to je to. Cool


I love you I love you I love you
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Vjersko vjencanje da ili ne? - Page 2 Empty Re: Vjersko vjencanje da ili ne?

Komentar  Baby Tue 22 Dec 2009, 22:45

romanticarka (citat):Vidim da se ovdje prava mala rasprava otvorila. Što je donekle i opravdano i razumljivo...
Škakljivo je to, ali isto tako kaže se da Bog prašta i u svim religijama je tako. Bog prašta a ljudi griješe...Vjera i postoji zbog ljudi sa manama da u njoj potraže utjehu i nadu i da vjeruju da neko odozgo to vidi sve i da zna bit naih duša. Bez obzira na "te" detalje koje baby spominje...ja sebe smatram vjernicom i mnogo bi mi značilo vjersko vjenčanje i stoga ću ga aBd i imati, a isto tako i oni koji ne žele ili im to ne znači ni ne trebaju i to je to. Cool


I love you I love you I love you
heheh...ima tih detalja ali bez obzira i ja se planiram vjerski vjencati,ali cisto radi sebe,a nadam se da ce dragi Bog da mi oprosti Smile

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Vjersko vjencanje da ili ne? - Page 2 Empty Re: Vjersko vjencanje da ili ne?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu