.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :)

4 posters

Go down

Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :) Empty Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :)

Komentar  romanticarka Tue 22 Dec 2009, 22:58

Decembar je uvijek bio mjesec pojačanog darivanja bližnjih, poslovnih saradnika, dragih ljudi...
Kako vi birate poklone? Šta najčešće poklanjate? Da li ste praktični, ili...? I da li volite iznenaditi i biti iznenađeni kada darujete ili igrate na sigurno? Smile flower
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :) Empty Re: Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :)

Komentar  Opasna Tue 22 Dec 2009, 23:33

pa da sad kupujem nešto za vrijeme ovih praznika baš i ne Smile a ja kao mala beba još uvijek svake godine želim paketić (i do sad sam ga i dobila uvijek) Embarassed
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :) Empty Re: Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :)

Komentar  Lenka Wed 23 Dec 2009, 00:27

iskreno, uzivam i u davanju i u primanju poklona
najvise volim par puta izaci u kupovinu sa tom osobom i pratiti kad joj oci zasjaje Very Happy pouzdan znak da necu pogrijesiti
sljedeca omiljena stvar mi je napraviti poklon, npr nakit ili nesto, uvjek uspije
Lenka
Lenka
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 53
Reputation : 0
Join date : 2009-11-13

Na vrh Go down

Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :) Empty Re: Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :)

Komentar  romanticarka Thu 24 Dec 2009, 13:24

I ja isto uživam darivati i da meni drugi daruju pokolone kojima budeš zadovoljan.
Sa najboljim prijateljima i rodbinom nemam propblema pri izboru, jer često hodamo skupa po gradu pa vidim baš to kada se okice zacakle, pa to zapamtim, ili napravim nešto sama ako stignem i tako.

I ne volim poklone "reda radi". Kada mi neko donese nešto samo da mu ispadne iz šaka Smile poludim...boljue da ništa ne donese...samo čestitku npr. nego nešto u običnoj Konzum vrećici , glupost koju ni on/ona ne bi htjela. Cool
I ja fkt ne glumim da mi se pokloni sviđaju /kada mi se ne svidjaju...Šta da radim... pirat
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :) Empty Re: Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :)

Komentar  Dama Pikova Thu 24 Dec 2009, 19:58

Kada ne znam šta uzeti nekome, radije u tom momentu ne uzimam ništa. Ali isto tako, kada vidim nešto što me odmah podsjeti na neku osobu i znam da bi se toj osobi svidjelo (i pri parama sam Laughing ) onda kupim, bez obzira što možda ubrzo ne dolazi ni rođendan, niti neki praznik.
Najčešće darujem knjige, onako samoincijativno. Valjda i zato što mi je to jedan od dražih poklona i za primit, a i osim ako se ne radi o osobi koja definitivno ne voli čitati, s knjigom ne mogu fuliti. A ja se s ljudima koji ne čitaju knjige, kad razmislim, ni ne družim Smile
Volim uzeti i nešto što neko skuplja kolekcionarski. I takvim poklonima se ljudi iskreno obraduju.
Dama Pikova
Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07

http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :) Empty Re: Kakve poklone darujete u vrijeme darivanja? :)

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu