.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokloni za godisnjice i slicne datume?

5 posters

Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  romanticarka Mon 30 Nov 2009, 16:39

Drage moje, kako vi sa kreativnoscu ovih dana?
Praznici, godisnjice, rodjendani...kako stojite sa nekim inovativnim nestandardnim poklonima?
Sta najcesce poklanjate momku, muzu, djeci, rodbini, prijateljicama?
HELLLPPP!!! Exclamation
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  Stikla Mon 30 Nov 2009, 18:38

Hm, uglavnom poklanjam parfeme i satove. Niko se jos nije bunio cerekanje
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty pokloni

Komentar  voljena Mon 30 Nov 2009, 19:44

ponekad je tesko biti kreativan i originalan.kada poklanjam nekome nesto trudim se da poklon bude i praktican i dopadljiv.prije 3 mjeseca imala sam situaciju za koju je trebalo izmisliti nesto originalno,sto malo kosta,a svidjece se doticnoj osobi.naime,u septembru sam biljezila 17-tu godisnjicu braka i od muza sam dobila zlatni prsten.e posto on ne nosi nista od nakita,sat ima...itd itd ja sam dosla na sledesuc ideju.
uz pomoc cerke napravila sam spot u kojem su se nizale slike od nas dvoje a sve to uz podlogu predivne pjesme od biljane jevtic"sjedokosi momak".stavile smo na youtube pa ubacile na njegov profil na tagged i kad je otvorio..........sta reci...osmjeh od uha do uha...i jedna mala izdajnicka suza..bio je i ganut i odusevljen.
voljena
voljena
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 20
Reputation : 0
Join date : 2009-11-11

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  Stikla Mon 30 Nov 2009, 22:58

Imala sam slicnu situaciju, kad mi je bivsi poslije raskida poslao video, sa nasim slikama i pjesmom Elitnog odreda 'moja jedina'... ja ujutro u 8 sati ustala i sjela za komp da pogledam postu, kad tamo poruka od njega... Nemate pojma koliko sam plakala, ali bila sam previse ponosna i nisam mu nista odgovorila na to...
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  romanticarka Tue 01 Dec 2009, 01:27

To je niiiceeee!!!
Ja sam dobila spot tako urađen od naih slika od momka nakon 1 mj. veze... i sad egzistira na youtube-u Smile "for my beloved" (odajem se sada...)
uglavnom...takve stvari koje pokazu da se neko potrudio uvijek znace vise od najskupljih gotovih proizvoda iz trgovina i sl.

Ja kontam sada da nabavim kalendar za 2010. i ubacim slike njegove i moje i da napravim kalendar...
jerrr u Decembru nam je godisnjica...pa...
confused
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  Stikla Tue 01 Dec 2009, 18:05

Napisi nam link, pa da vidimo to na youtube-u pljesak
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  romanticarka Tue 01 Dec 2009, 18:56

Imaš PP Smile
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  Opasna Wed 02 Dec 2009, 00:16

meni je momak napravio tako spot od naših slika na youtube postavio Embarassed

eto za godišnjicu ja sam napravila kalendar s našim zajedničkim slikama Embarassed
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  Opasna Wed 02 Dec 2009, 00:17

romanticarka (citat):To je niiiceeee!!!
Ja sam dobila spot tako urađen od naih slika od momka nakon 1 mj. veze... i sad egzistira na youtube-u Smile "for my beloved" (odajem se sada...)
uglavnom...takve stvari koje pokazu da se neko potrudio uvijek znace vise od najskupljih gotovih proizvoda iz trgovina i sl.

Ja kontam sada da nabavim kalendar za 2010. i ubacim slike njegove i moje i da napravim kalendar...
jerrr u Decembru nam je godisnjica...pa...
confused


hahha nešto me ovo sve podsjeća na moju vezu Razz nisam ni pročitala sve komentare dala svoj odgovor i onda tek počeh čitati i vidi ono i kod tebe isto Very Happy
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  aidic Wed 02 Dec 2009, 11:17

Mogu i ja vidjet to na youtube?! Meni moj nije napravio Sad Juce tri godine veze bilo Very Happy
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  romanticarka Wed 02 Dec 2009, 11:31

HaHa Opasna. Kopiramo se nesvjesno.
S tim da je meni moj dragi te stranice tj. slike sa komentarima obradio i odnio u štampariju...odtampao u album upakovao i taj klip snimio na crveni DVD (koji je sam ofarbao). Smile
A tek 1. mj. bili skupa Twisted Evil što je meni baš bilo mmmmm.
Jedva čekam da vidim šta će biti za godišnjicu 25.12. cheers sunny
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  romanticarka Wed 02 Dec 2009, 11:34

Exclamation ko je jamio, jamiooo... Laughing


romanticarka: komentar modifikovan dana: Thu 03 Dec 2009, 01:55; prepravljeno ukupno 1 puta
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  Opasna Wed 02 Dec 2009, 18:18

evo i moja godišnjica tek prošla Very Happy dobila svašta Very Happy al mogu se stvarno pohvaliti jer kada hoce ma najjj romantičniji je na svijetu :d

tako nekad isto na početku veze on je samo kratko došao do mene da me poljubi i dao mi sedam čokolada (sedam slova ima "volim te" ) ajjj to je nešto što tako pamtim i tako mi je slatko i dan danas a ima on tih svojih idejica nevezano godišnjica ili ne, a vidim romantičarka i tvoj orginalan Very Happy
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  Opasna Wed 02 Dec 2009, 18:18

aidic (citat):Mogu i ja vidjet to na youtube?! Meni moj nije napravio Sad Juce tri godine veze bilo Very Happy

napravi ti njemu :d što da ne Very Happy a postavit ću i ja taj od njeg klip jednom prilikom Very Happy
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  aidic Wed 02 Dec 2009, 19:23

Romanticarka ovaj video je tako cuteeeeeeeeeee Smile)))))))
Opasna, pa vidis super ti je ideja, mogla sam ja njemu napraviti nesto slicno Smile kod mene se momak trudi da bude romantican, nekad mu uspije, nekada ne Smile))
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  romanticarka Thu 03 Dec 2009, 01:56

Ma svi oni znaju i umiju kad hoce...a kad nece dzaba ti sve.
I stvarno, meni takve stvari uvijek znace vise nego da mi ode i kupi najskuplji nakit, mobitel, kaput i sl... Exclamation

@ Opasna - vodolija... Shocked
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  Opasna Thu 03 Dec 2009, 18:30

romanticarka (citat):Ma svi oni znaju i umiju kad hoce...a kad nece dzaba ti sve.
I stvarno, meni takve stvari uvijek znace vise nego da mi ode i kupi najskuplji nakit, mobitel, kaput i sl... Exclamation

@ Opasna - vodolija... Shocked

zamalo, on jarac ja rak Very Happy
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Pokloni za godisnjice i slicne datume? Empty Re: Pokloni za godisnjice i slicne datume?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu