.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nikotin- cigarete

+2
zeppy
Opasna
6 posters

Go down

nikotin- cigarete Empty nikotin- cigarete

Komentar  Opasna Tue 17 Nov 2009, 12:53

koliko vas djevojaka puši? odnosno konzumira cigarete? šta mislite da li je moguće prestati iz ljubavi prema nekoj osobi? ja mislim da je moguće, samo ako osoba dovoljno voli Very Happy

a inače ne konzumiram cigarete, ne volim ništa u vezi s njima pa možda nisam ona koja bi trebala da govori o tome Smile
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

nikotin- cigarete Empty Re: nikotin- cigarete

Komentar  zeppy Tue 17 Nov 2009, 14:26

me me me....ovisnik XD i da uzivam u njima, posebno poslije jela Smile
prestati se moze naravno, treba cvrsta volja i mali milion metnol bombona, ili u mom slucaju vode. kad god shvatim da sam pretjerala sa pusenjem napravim pauzu od mjesec dana ili vise, ne pada mi tesko, ali ne volim da pusim puno. kutija cigareta moze da mi traje 2-3 dana, a konzumiram ih vec 8 godina.
prestati zbog ljubavi?? e pa sad, imala sam momka kome je to smetalo, jednostavno nisam pusila u njeovom prisustvu jer znam da mu smeta, a on opet nije zahtjevao da ostavim cigarete, jer kad nekog volis, onda volis i njegove mane.

zeppy
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-11-15
Age : 38
Lokacija : Tivat

Na vrh Go down

nikotin- cigarete Empty Re: nikotin- cigarete

Komentar  romanticarka Tue 17 Nov 2009, 14:34

Čitav život sam NEPUŠAČ! Ponosna sam na sebe!
S druge strane čitav život živim okružena pušačima... samo mi najbolja prijateljica ne puši...ostali svi kao ćire...od mame i oca do momka, prijatelja, prijateljica...tako u krug.
Smatram da je to odvratna navika kojom najviše šteti samom sebi, ali isto tako sam svjesna da je stvara ovisnost koje se veoam teško odreći, pa čak ni za nečiju ljubav... Gdje ćeš dalje... prijatelju moga oca je bio dijagnosticiran rak pluća i ljudi mu rekli da ako prestane sa pušenjem ima veće šanse...on nije htio...jer je toliko volio zapaliti...a već je bio siguran da će izgubiti tu bitku....pa šta veli daj da uživam dok mogu. (rahmet mu duši...)

Ali, nepristojno mi je kad aneko uđe u kuću nekoga koga ne zna dovoljno dobro i ne upita da li može zapaliti, naročito ako nema pepelnice na stolu, ili ako je u kući mala beba ili neki hronični bolesnik...takve bih nogom šutala do izlaznih vrata!!!
Twisted Evil
Također majke koje puše u trudnoći i za vrijeme dojenja ne razumijem... No

Iiii nikada ne bih dala da mi se puši u sobi u kojoj spavam. To ne dam ni sada niti ću ikada... Jednotavno smeta mi...naredna 3 dana ne bih mogla spavati u toj sobi (bez pretjerivanja).

A što se tiče prestanka...sve se može kad se HOĆE...ali često to HOĆU nije dovoljno...po nekada je to ipak malo teže...zato vjerujem ljudima koji kazu da bi voljeli prestati, ali da ne mogu...ili prekinu nakon 3 dana bezcigareta...
No

P.S. Tema je prebačena u kategoriju ZDRAVLJE.


romanticarka: komentar modifikovan dana: Tue 17 Nov 2009, 16:23; prepravljeno ukupno 1 puta
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

nikotin- cigarete Empty Re: nikotin- cigarete

Komentar  Opasna Tue 17 Nov 2009, 14:45

istina, gledam sad iz drugačijih uglova stvari. da ib nešto prestao dođe određeni trenutak, a osobu trebaš voljeti s tim ili bez toga.

i ja sam ponosna nepušačica od uvijek i nadam se za uvijek, kao i moji roditelji Very Happy al et momak sve zez a Shocked
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

nikotin- cigarete Empty Re: nikotin- cigarete

Komentar  Stikla Tue 17 Nov 2009, 16:18

Nepusac sam i nikada nisam probala, jednostavno me ne privlaci. Gusim se u dimu kad izadjem, oci mi suze svaki put... Roditelji su pusaci, u drustvu njih par... Mislim da drustvo ima veliki uticaj na to, pogotovo ako je osoba labilna!
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

nikotin- cigarete Empty Re: nikotin- cigarete

Komentar  Lenka Thu 19 Nov 2009, 12:36

ja sam pusila do prije par mjeseci i prestala bez vecih problema
prestajala sam i u periodu trudnoce i dojenja, tako da vec imam iskustva s tim Very Happy
prestati zbog ljubavi? cisto sumnjam da je to neko dozivio, jer obicno kad volis prihvatas osobu a ne osobine Smile
Lenka
Lenka
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 53
Reputation : 0
Join date : 2009-11-13

Na vrh Go down

nikotin- cigarete Empty Re: nikotin- cigarete

Komentar  aidic Thu 19 Nov 2009, 20:58

Ne pusim, probala vise puta da pusim vodila se onom "bolje da pusim nego da jedem" i na pola cigarete ugasim, gadi mi se... Ne podnosim miris cigarete nikako...
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

nikotin- cigarete Empty Re: nikotin- cigarete

Komentar  romanticarka Thu 19 Nov 2009, 21:01

@Lenka - Svaka čast, čestitam ti...samo tako! Wink namigujem
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

nikotin- cigarete Empty Re: nikotin- cigarete

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu