.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SOLARIJUM?

4 posters

Go down

SOLARIJUM? Empty SOLARIJUM?

Komentar  romanticarka Mon 26 Oct 2009, 20:27

Exclamation Dugo sam kontala gdje da stavim ovu temu... Da li u zdravlje ili ljepota...pa sam onda ipak stavila u kategoriju ljepota...jer uglavnom zene idu u solarij zbog "ljepote" tj. izgleda...a ne zbog zdravlja. Smile

Exclamation

Interesuje me da li vi idete? Ako da, zasto i koliko cesto? Ako ne - zasto ? Smile
Ja odem tu i tamo... nikad vise od 15 min. od jednom i uglavnom je to ono postepeno po malo pripremanje za ljeto... i pred Novu godinu Smile da ljepse izgleda odjeca na meni Smile LOL ...Do sada nisam imala losih iskustava a imam poprilicno osjrtljivu kozu generalno...
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

SOLARIJUM? Empty Re: SOLARIJUM?

Komentar  Opasna Tue 27 Oct 2009, 14:37

eh...pa bila sam mozda 3 puta :p po 15 minuta i da kazem nie imalo nekog efekta...da da, znam da puno puta moram ići da bi imalo ali meni se nije dalo Very Happy nešto mi i ne smeta moja priprodna boja tena flower

al da kažem da mi je grozno kad cure vidim na kojima se baš VIDI da "vise " u solarijumu ajj kako gorzno pa to više nije neka lijepa boja nego NARANDŽASTA, i baš se zapita vide li one to . Rolling Eyes
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

SOLARIJUM? Empty Re: SOLARIJUM?

Komentar  Stikla Sat 14 Nov 2009, 16:56

Ne idem u solarijum, jer vec u 5 mjesecu nabacim tamnu boju (suncanjem) i mirna sam cijelo ljeto!
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

SOLARIJUM? Empty Re: SOLARIJUM?

Komentar  Lenka Sun 15 Nov 2009, 11:33

ja odem povremeno, u zimskom periodu i to ne zato da pocrnim, nego jer mi fali sunca, a nakon 15 min u solarijumu ja sam ko nova
inace sam tamna otprilike kao Casper, ne crnim nego gorim i nakon 10-20 min na suncu
Lenka
Lenka
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 53
Reputation : 0
Join date : 2009-11-13

Na vrh Go down

SOLARIJUM? Empty Re: SOLARIJUM?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu