.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najvise mi zasmeta kad... ???

+8
voljena
aidic
amrich
couch_potato
Stikla
BellaE
Opasna
romanticarka
12 posters

Stranica 1/2 1, 2  Next

Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  romanticarka Mon 12 Oct 2009, 01:20

Eh, ovako...Sta vam najvise zasmeta od strane vaseg pratnera?
Meni najvise zasmeta, i najdublje "zagrebe" kad od razgovora postane monolog, jer se on u neko doba "iskljuci"... to mi onako bas bude sitacija "wtf??"...il sam ja luda pa mi je to bitno, ili se ti pravis lud... uglavnom, ne volim kad mi u bilo kojim odnosima partner odbija ozbiljan i smislen razgovor...
Takve situacije na srecu nisu ceste, ali mene bas izbacuju iz cipela...I jos nikad se nisam naucila "nositi" sa istim...bas imam kratak fitilj na to. Smile Basketball affraid


romanticarka: komentar modifikovan dana: Wed 11 Nov 2009, 11:57; prepravljeno ukupno 1 puta
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Opasna Mon 12 Oct 2009, 01:48

nikad se nisam naučila nositi s njegovim nekim zezanjima, mene povrijede na neki način i shvatim ozbiljno, al et on se zeza ojjj kako me tad iznervira Very Happy
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  BellaE Mon 12 Oct 2009, 19:47

najvise mi smeta kad nece da iznese svoje misljnje, onda se fkt osjecam glupo... Ako se veza odrazala zbog kompromisa i ljubavi, zasto nece da iznese svoj stav da bi mogli napraviti kompromis, a ne ovako ja dam svoj prijedlog a njemu se to ne sviđa i ne zeli da kaze njegov stav... To je jedino sto mi je jako smetalo kod onog mog Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Stikla Mon 12 Oct 2009, 22:24

Nervialo me kad nije htio da razgovara o ozbiljnim temama... Kad sam ja necim nezadovoljna, on je to hladno ignorisao i sutio, grrrr Evil or Very Mad
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  couch_potato Mon 12 Oct 2009, 22:59

kad me tip zove triput dnevno Sleep

couch_potato
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-10-11

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  romanticarka Mon 12 Oct 2009, 23:35

Haha...vidim vecina nas ima brzo pregijavanje kad su u pitanju razgovori tj. monolozi... Smile

P.S. Potato, ja npr. nemam nista protiv da mi se momak javi svako malo,...ako nista da napise poruku " :* " Smile
onda znam da misli na mene...
druga je stvar kad ja ucim, pa on to zna...i gleda da ne "smeta"...ili dok je on na poslu...ja isto ne pretjerujem Smile
uglavnom...meni pozivi ne smetaju Smile
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  couch_potato Tue 13 Oct 2009, 00:05

ma dobro, ja sam se ovamo na drugoj temi izjasnila za solo opciju, pa mi vjerovatno zato i smeta nesto sto je normalno za vezu

couch_potato
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-10-11

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Opasna Tue 13 Oct 2009, 00:06

ni meni pozivi ne smetaju naprotiv dobro dođu Smile))
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  amrich Tue 13 Oct 2009, 11:57

Ni meni pozivi ne smetaju, mi se cujemo X puta na dan Very Happy
Imamo onih Eronet 1000 minuta i tako razglabamo Very Happy Tu su i poruke i net, aii Perhane Smile
amrich
amrich
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 48
Reputation : 0
Join date : 2009-10-10
Age : 36
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  aidic Wed 11 Nov 2009, 11:48

Otprilike slicno kao romanticarki i stikli! Razgovori... Pricam sama sa sobom, a on samo prekidac stavi na off i njemu sve 5, svadjam se sama sa sobom, pa majku mu bar da se hoce posvadjat! E to me bas izbaci iz cipela! Kad mi se pocne pravdat, kao za sve ima razlog i nije to tako ko sto ja vidim, pravac bi ga gadjala prvim sto stignem.... Uglavnom svi problemi u mojoj vezi su komunikacijske prirode! Smile
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  romanticarka Wed 11 Nov 2009, 12:01

Hahahhahahah aidic dobro si to napisala... lol!
Ma, ne znam...nekad mi se čini kao da smo i mi žene prezahtjevne, a s druge strane ne mogu se danas-sutra zamisliti u ozbiljnoj vezi ili braku još manje sa muškarcem koji ne zna komunicirat i rješavati probleme razgovorom...
Možda neka od udatih dama može reći više o tome? - Imali promjene kad su u braku? Ili i tada koriste svoj Bogom dat prekidač "turn off" Smile protest
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  aidic Wed 11 Nov 2009, 12:09

hehehe, e bas i ja se to pitam kad mi kaze udaj se, meni prva pomisao i upitnik iznad glave "kako?!", s vremenom bi me to pocelo vjerujem toliko nervirat da bi pocela da ga davim, a onda bi sigurno ubrzo i razvod uslijedio GirlinLove
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty hm..

Komentar  voljena Wed 11 Nov 2009, 23:51

pa iz ugla jedne udate zene sa duzim stazom reci cu vam drage moje ovako.
od bracnog zivota se napravio bauk,sve nesto ne stima.ali istina je da je brak jedan kompromis.ne mozemo uvjek tjerati mak na konac..i voditi beskrajne monologe i ocekivati da sev bude glatko.zene su mnogo otvorenije i komunikativnije.ako vas dragi ne pristaje na vase(nase) sitne svadjice ili ne izrazava svoje misljenje to je u vecini slucajeva jedna vrsta odbrane.iz prostog razloga sto se boji da ne kaze nesto pogresno.jer u svadji cesto kazemo i ono sto ne mislimo i u tom momentu kad se mi uzdrmamo zbog najmanje sitnice bilo sta da nas dragi kaze izazvace suprotan efekat.uvjek postoji momenat za razgovor.ne mora to biti odmah kad nesto iskrsne sacekate pogodna trenutak kroz koji sat kad su strasti mirnije i jedan lagani razgovor uz kaficu rijesi skoro sve i ima veci efekat pa cak vam se i posreci dobijete vise nego sto ste i ocekivale Very Happy
voljena
voljena
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 20
Reputation : 0
Join date : 2009-11-11

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Opasna Thu 12 Nov 2009, 00:16

hehe voljena, ovo što si napisala je ama potpuno tačno Smile iz iskustva, često shvatim pogršeno ono što momak kaže, ili bar on kaže da shvtim pogrešno i svi njegovi pokušaji u tom trenu da mi nešto objasni- ne ide, ja se samo naljutim i ne želim saslušati, za par sati međutim sve izgleda drugačije i smirenija sam. znači tako je i u braku? hvala što me smiri Very Happy
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty :)

Komentar  voljena Thu 12 Nov 2009, 01:01

jeste opasna...tako nekako
sve smo mi imale takva iskustva.
ako nas smiruju onda su mlakonje jer se nesmiju uhvatiti u kostac sa nama,ako se svadjaju sa nama onda su bezdusni.e onda su valjda zakljucili cutanje je zlato Very Happy
i u braku je skoro pa tako..samo nas brak je onakav kakvim ga mi napravimo i uredimo a ne onakav kakvim ga sanjamo... Very Happy
voljena
voljena
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 20
Reputation : 0
Join date : 2009-11-11

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  monaliza Thu 12 Nov 2009, 22:05

Voljena bas mi je drago da nisam jedina udata stara dama ovdje .Ipak sam puna zivota i zadovoljstva da bih se mogla cini mi se popeti na Mont Everest.Po mom "strucnom Misljenju"brak je onakav kakvim ga mi izgradimo.Iako se nisam mlada udala nisam nista znala o odnosima izmedu dvoje.tek kasnije sam shvatila i naucila da se i komunikacija mora uciti.Zene moraju biti pametne i lukave kao lisice da bi slomile musku cud.Hvala bogu pa sam uspjela u tome ali sam se bas pomucila ,a dokaz je moj dragi sa kojim sam 13 god.u braku i jos me voli:preporucila bih vam knjigu muskarci vole gadure od Shery Argov,jer je sve kao u njoj ,slazem se 100%. @
monaliza
monaliza
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 10
Reputation : 0
Join date : 2009-11-12
Age : 49
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty :)

Komentar  voljena Fri 13 Nov 2009, 02:23

malo cu skrenuti sa teme ali ja sam se udala sa 21 god..1992..i jos trajemo
i mene je iluzija o braku vodila samo do "oltara"i misao da cemo 24h biti zajedno.stvarnost je bila drugacija.uspjeli smo zajedno..mozda zato sto je bilo tesko pa smo sve zajedno radili i malo pomalo kucili se.osjetili neopisivu radost kad smo sebi kupili elektricni sporet Very Happy izgradili smo jedan solidan brak na koji sam ponosna jer se razumijemo nema svadje nema maltretiranja.
imam svoj mir i sigurnost i naravno ljubav od covjeka sa kojim sam od svoje 17-te godine.nadam se da ce tako biti do kraja zivota.
a sto se tice toga sta mi smeta?
e pa najvise mi smeta kad ostavlja odjecu svuda...narocito carape i onda ne moze da nadje pa mene masira da ja trazim Very Happy
voljena
voljena
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 20
Reputation : 0
Join date : 2009-11-11

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  romanticarka Fri 13 Nov 2009, 14:17

Jao što mi je drago što smo dobile još udatih dama na forumu...Do sada su bile samo Mostarka i Freedom. Smile
Ja sam zaručena i izvjesno je da ću sa svojim dragim uskoro i u brak ...i ove vaše priče me baš nekako smiruju. (Mada i mama mi je to pričala uvijek) ...ali imam osjećaj da je meni najgore naučiti se da ne ragujem na prvu...
Rolling Eyes Jer, baš je tačno...kad uspijem...pa malo otpušem..kasnije mi izgleda drugačije cijela situacija i baš vidim da nije bila za burnu reakciju.
Dakle,..trenutno se učim strpljenju... Twisted Evil iako mi se po nekad (malo češće Embarassed ) omakne...ali eto...
Kad skontam da smo nas dvoje više skupa, i više je ručkova u ove 2 godine pojeo kod mene nego kod svoje kuce, onda skontam da mi to poprilično dobro radimo....tj. malo kad se "zakačimo".

(Ovo je sada čisto skretanje sa teme...ali hajde neka malo..) Smile
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  aidic Fri 13 Nov 2009, 14:33

Ja sam isto zarucena, ali, ne volim bas razmisljati da je to tako blizu... Prije dvije godine sam odlozila zarucnicki prsten, tacnije bacila, jer me gusio, stvarno jeste nisam bila spremna, da nosim takvo nesto sa dvadeset godina kad nisam znala ni ko sam ja ni sta zelim, mada godine nista ne znace, sad imam 22 i jos uvijek ne znam! Volim ga, al jednostavno nisam spremna za tako veliki korak! Ne, jos!
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Opasna Fri 13 Nov 2009, 20:26

romanticarka (citat):Jao što mi je drago što smo dobile još udatih dama na forumu...Do sada su bile samo Mostarka i Freedom. Smile
Ja sam zaručena i izvjesno je da ću sa svojim dragim uskoro i u brak ...i ove vaše priče me baš nekako smiruju. (Mada i mama mi je to pričala uvijek) ...ali imam osjećaj da je meni najgore naučiti se da ne ragujem na prvu...
Rolling Eyes Jer, baš je tačno...kad uspijem...pa malo otpušem..kasnije mi izgleda drugačije cijela situacija i baš vidim da nije bila za burnu reakciju.
Dakle,..trenutno se učim strpljenju... Twisted Evil iako mi se po nekad (malo češće Embarassed ) omakne...ali eto...
Kad skontam da smo nas dvoje više skupa, i više je ručkova u ove 2 godine pojeo kod mene nego kod svoje kuce, onda skontam da mi to poprilično dobro radimo....tj. malo kad se "zakačimo".

(Ovo je sada čisto skretanje sa teme...ali hajde neka malo..) Smile


OOO kome pričaš o tom strpljenju, ja ga nikad nemam i odmah buknem i eto galame Embarassed
mada mi se u tom trenu situacija stvarno čini groznom a kroz par sati minuta čak sve izgleda drugačije al u tom trenu uuu...
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  romanticarka Sat 14 Nov 2009, 00:38

Dobro, zaruke mogu da znače mnogo, a i da ne znače ama baš ništa...Jer i ljudi u braku se razvode, a i zaruke pucaju...
Ja o svojima ne razmišljam na takav način, zato kažem da je izvjesno da ćemo se vjenčati. Wink A kad dođe vrijeme za to...javim vam. Razz

@Opasna - uhh... da nisi strijelac po horoskopu? Smile lol!
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Opasna Sat 14 Nov 2009, 02:06

ne, ovo ti je emotivni rak..šta da ti kažem, samu mene ubiše moje promjene raspoloženja, sitni detalji koji kod ljudi vidim, tj. njihove male greškice, zazanja ili šta ja znam mene jako povrijede i onda se povlačim, ili kada je momak u pitanju ljutim, izgalamim pa povlačim Sad

inače nekad mi ama baš sve kod njega smeta (ovo nije skretanje s teme)- kao danas! užasno me nervira aaaaa!
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Ivette Sat 14 Nov 2009, 23:46

Vidim da vecini vas, a tako i meni, smeta bas to - kad nas partner stavi na ignore kad bismo pricale o necemu vaznom.
Moj dragi to radi bas profesionalno Evil or Very Mad
Posebno ako ja insistiram (a cesto to radim Razz ), onda ili samo govori OK ili jednostavno0 suti, ceka da zavrsim i onda me pita imam li jos sta reci. Doduse, to kada se svadjamo Rolling Eyes
Hvala Bogu, toga nema precesto, a skoro kao i da zivimo zajedno. Ja sam cesce kod njega nego u svom stanu i sve zajedno obavljamo, tako da mislim da ni u braku ne bi trebali funkcionisati drasticno drugacije.

Smeta mi i kad je djetinjast u situacijama koje zahtijevaju ozbiljnost. Kada moje rijeci ne shvata ozbiljno i smije se na moje histerisanje. Doduse, vrlo cesto me slomi pa se i sama pocnem smijati jer zna biti neodoljivo simpatican u tom svom nastojanju da me oraspolozi.

I nervira me kad u mom prisustvu komentira neku djevojku na ulici Very Happy Znam da se zeza, to je ocigledno iz njegovog ponasanja i vec sam naucila na to; objasnjeno, rascisceno i oboje nekad to radimo zajedno, ali na kraju me opet kopka. Mada znam i ja biti ostra i insistirati na stvarima koje nemaju smisla, tako da kad se sve smiri, tj. kad ja porazgovram sama sa sobom shvatim da sam u mnogome ja prenaglila.

Sve u svemu, takvih stvari ce uvijek biti i kad vidim da smo opet odlicni zajedno i da ne prodje dan, a da se ne smijem od srca, znam da je to to Smile
Ivette
Ivette
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Lenka Sun 15 Nov 2009, 11:54

romanticarka (citat):
Ja o svojima ne razmišljam na takav način, zato kažem da je izvjesno da ćemo se vjenčati. Wink A kad dođe vrijeme za to...javim vam. Razz


romanticarka, znam da je offtopic, ali.... ja ti radim pozivnice???? Very Happy

a ja ne znam sta mi smeta, nekad sve a nekad nista, valjda sam dovoljno pukla da ni sama ne znam, tako da ga i ne opterecujem s tim, jer tek onda jadnik nece iamt pojma kako treba da se ponasa
Lenka
Lenka
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 53
Reputation : 0
Join date : 2009-11-13

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  romanticarka Tue 17 Nov 2009, 00:13

@Lenka - Pošalji par primjera, pa ćemo da se dogovaramo zelenko
Ma... koliko smo mi komplikovane, toliko su i oni...i stvarno se svašta nešto mora posložiti da bi jedna veza opstala... Temperatura
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Najvise mi zasmeta kad... ??? Empty Re: Najvise mi zasmeta kad... ???

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 1/2 1, 2  Next

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu