.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Estetska hirurgija?

+6
aidic
Ivette
Opasna
Stikla
BellaE
romanticarka
10 posters

Go down

Estetska hirurgija? Empty Estetska hirurgija?

Komentar  romanticarka Wed 11 Nov 2009, 22:50

Da ili ne? I naravno zašto?
Da li biste se vi ikada podvrgle nekoj operaciji...i ako da...zbog čega bi to bilo i u kojoj mjeri?
Smatrate li to normalnom pojavom 21. stoljeća??
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  BellaE Wed 11 Nov 2009, 23:04

ja sam DA za estetsku hirurgiju...
po prirodi sam mrsava i imam male grudi, tako da imam zelju da ih povecam.i mislim da je to sasvim normalno ako neka zena ima zelju da se uljepsa... kao sto su muskarci u 17 st. nosili perike, tako danas svako ide pod noz... mozda u nasoj zemlji to zvuci kao bauk, ali mislim da bi bilo sasvim ok operacijom uljepsati svoje tijelo Very Happy
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  Stikla Wed 11 Nov 2009, 23:11

Ma ja cim dodjem do neke love (koju cu sama zaraditi) odmah ugradjujem silikone, da bar imam cim grudnjak da popunim Very Happy
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  Opasna Wed 11 Nov 2009, 23:22

za razliku od vas dvije prije mene ja sam imala dugo želju smanjiti grudi, totalno nezadovoljna time bila, ali hm, sad se naučila nositi s tim, i kako se oblačiti i sve i ne bih to više uradila sigurno Very Happy

tako da sam ZA ko želi, jer neki ljudi vječno pate radi nekih stvari Sad
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  Stikla Thu 12 Nov 2009, 17:28

Opasna (citat):za razliku od vas dvije prije mene ja sam imala dugo želju smanjiti grudi, totalno nezadovoljna time bila, ali hm, sad se naučila nositi s tim, i kako se oblačiti i sve i ne bih to više uradila sigurno Very Happy

tako da sam ZA ko želi, jer neki ljudi vječno pate radi nekih stvari Sad
eee da je meni biti upola 'nezadovoljna' kao ti Estetska hirurgija? 10qe45d
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  Opasna Thu 12 Nov 2009, 18:11

Stikla (citat):
Opasna (citat):za razliku od vas dvije prije mene ja sam imala dugo želju smanjiti grudi, totalno nezadovoljna time bila, ali hm, sad se naučila nositi s tim, i kako se oblačiti i sve i ne bih to više uradila sigurno Very Happy

tako da sam ZA ko želi, jer neki ljudi vječno pate radi nekih stvari Sad
eee da je meni biti upola 'nezadovoljna' kao ti Estetska hirurgija? 10qe45d

pa vjerovatno da bih i ja bila zadovoljna da je upola Very Happy (btw. i sad sam zadovoljna al kao što rekoh prije nisam bila )
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  romanticarka Thu 12 Nov 2009, 20:18

Meni je estetska hirurgija super stvar... naročito kad se radi stručno...
I kad ljudi koji žele operacije to rade zbog psihičkog ili fizičkog zdravlja, bez prtjerivanja...
Zašto ne popraviti nešto, ako se može i ako time nećeš naštetiti sebi?! Smile

Ja lično nisam sigurna da bih sada uradila išta, ali ako mi se grudi ikada opuste i razvuče koža na njima npr. nakon porođaja aBd...i dojenja...ima da lupim silikone samo tako... Smile ili barm podignem grudi. Smile
A što se tiče ostalih operacija, mislim da nemam potrebe ni za jednom ... zelenko
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  Ivette Fri 13 Nov 2009, 13:50

Slazem se i ja Very Happy
Inace, nisam zagovornik nekih velikih promjena (tipa ono Extreme Makeover Razz ), ali podizanje grudi nakon poroda i dojenja ili korekcija usiju recimo (meni su moje kompleks - mislim da su slightly klempave Razz) su mi sasvim ok. Mozda cak i uradim (to s grudima) kad vidim kako "stoje" nakon dojenja Razz
Ivette
Ivette
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  romanticarka Fri 13 Nov 2009, 14:07

Ivette...moja prijateljica je isto uradila operaciju na ušima, jer su bile jako klempave...rutinska operacija...ona danas izgleda bolje i sretnije nego ikada, a rez iza uha skoro da se ni ne vidi. namigujem
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  Ivette Fri 13 Nov 2009, 14:17

Ma radila je i moja sestra, pa se vratile na staro Razz
Zbog toga razmisljam jos uvijek. Ljudi mi kazu da uopce nisam klempava i ruku na srce to se zaista ne primjeti previse, ali JA vidim Very Happy
Ivette
Ivette
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  aidic Fri 13 Nov 2009, 14:22

Imam poznanicu koja je radila sve i svasta, pa ovako da krenem, grudi su joj woooooooow, al bas, samo sto ja ne bih mogla strah me operacija, a i solidne su mi grudi.... Usne su bas preeeeeeeee napuhane, bas se vidi da nije to to... Nos joj je previse uzak i koscat nekako neprirodan ,ne znam to objasnit, a usi su ok, al bas se vidi da su zaljepljene za glavu i nisu se vratile na staro! Ova cura je malo previse imala operacija, meni je ok da popravi neko nesto sto ga muci i od cega kompleks ili nedostatak samopouzdanja ima, al ja ne bih mogla, nakon operacije krajnika i sinusa, vise ne zelim da se operisem, naravno ako nije hitno i medicinski opravdano Smile
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  zeppy Sun 15 Nov 2009, 17:05

Iskreno, nisam protiv, ali ne volim vjestacki izgled. Imas male grudi_ok, nabacis nove ali u granicama normale, a ne airbagove. Na kraju postanes hodajuce sise, a licnost se izgubi. Asistentkinja ma mom faxu j prie 2 god odradila usta i prvo sto sam prokomentarisala je: ko li ju je spizdio djonom po faci. stanje se nije promijenilo.
Sto se mene tice, naucila sam nositi svoje grudi 4-5, znaju ponekad smetati, ali boze moj, postoji par trikova i njih upristojiti da ne strce previse, vec da budu potaman, lijepe a ne vulgarne.
Dupe mi je malo vece, ali mi iskreno ne smeta iako sam se ugojila i veoma sam sklona tome. Jedino sto mi cijelog zivota smeta je stomak i jednom prilikom sam bila na korak od liposukcije, ali sam shvatila da cura koja je visoka 180 i ima 75 kg moze da skine svoj stomak i nekom drugom metodom, manje bolnom i zdraviom.
Na kraju krajeva cure, kad naucite nositi svoje viskove i manjke, kad ih istaknete ili jedva primjetno sakrijete oni postaju dio vas i vase prepoznatljivosti, sta vise vase ljepote. Cura koja ima veoma krive noge i bez kompleksa nosi minicu,a prva je rba u gradu...eeeeeee to je vec nesto!

zeppy
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-11-15
Age : 38
Lokacija : Tivat

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  Bjanca Sat 26 Dec 2009, 16:29

Auuu, vidim da smo sve manje-vise za estetsku hirurgiju.
Meni je to sasvim ok, trenutno sam zadovoljna svojim izgledom, vjezbam i pazim sta jedem, tako da ne bih nesto posebno mijenjala, mozda bih malo grudi povecala:D, ali sam takodje svjesna da npr. s 40 ne mogu izgledati kao sada, ali ne zelim sebi dopustiti da budem nesretna zbog toga sto su npr. godine i djeca ostavili svoj trag na meni.
Tako da cu neke popravke na sebi sigurno u buducnosti napraviti.
Bjanca
Bjanca
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 10
Reputation : 0
Join date : 2009-12-23
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  Dama Pikova Sat 26 Dec 2009, 19:40

Nemam ništa protiv estetske hirurgije, ali gledajući ove učestale emisije o ljudima koji se podvrgavaju operacijama, rekla bih da ih 80% to radi iz pogrešnih razloga i na kraju, jako mali broj postigne ono trajnije zadovoljstvo nakon operacije.
Znam da se kod nas najčešće vrše: liposukcije, povećanja grudi i vraćanje "nevinosti" Laughing
O ovoj posljednjoj treba novu temu otvoriti, neću da ulazim u to ovdje... Rolling Eyes
Onako općenito, ako je riječ o nekom očiglednom defektu (klempave uši, kriv nos, sl.), podržavam operaciju, ali sam potpuno protiv modernih "univerzalnih" standarda ljepote da djevojka treba izgledati kao plastična barbika, to su onda karikature.
Ja sam ravna k'o ravni ekran i nemam neke komplekse zbog toga. pirat Uvijek kažem otvoreno momku ako voli žensko sa sisom nema šta sa mnom raditi. Uostalom ako je to jedino što na meni vidi, ja nemam šta s njim raditi. Tako da iako ravna, od rijetkih sam izgleda koje ne bi išle na povećanje grudi. Meni bi sve više od dvojke na moje proporcije i visinu bio teret, a dvojku mogu i s grudnjakom imati Cool
Dama Pikova
Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07

http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  romanticarka Sat 26 Dec 2009, 20:10

Hahaha...
Jao Dama Pikova Smile
Istina...većinoml ljudi rade operacije iz pogrešnih razloga, i stvarno nema smisla da se nameću neki iskrivljeni ideali ljepote ljudima...Ali, ono što je očito "defekt" ako se može popraviti...što da ne.
Btw... Pikova, pošto se znamo... wtf dvojka?! Suspect Ja sam mislila da imas solidnu tricu. cyclops clown
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  Dama Pikova Sat 26 Dec 2009, 21:09

Ma jok, flat screen kažem ti Very Happy
Grudnjaci danas čine čuda, zato mi je dobar grudnjak među moja tri must-have odjevna predmeta Smile
(inače djevojke ne znaju da se ekstremno male grudi ni ne mogu povećati više od jednog do dva broja jer nema materijala to begin with za veće silikone. Dakle ništa bombastično, a operacija čitava.)
Dama Pikova
Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07

http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  Lenka Mon 28 Dec 2009, 00:33

dama pikova, i ja sam isto, daska prava ali ni najmanje mi ne smeta, biolosku funkciju su savrseno odradile (hranjenje bebe Very Happy )
u pravu si, grudnjak cuda cini
Lenka
Lenka
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 53
Reputation : 0
Join date : 2009-11-13

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  romanticarka Mon 28 Dec 2009, 17:17

Daaa! Grudnjak čuda čini...kakvi silikoni. Smile Iako ih ja opravdavam sasvim...ko voli neka izvoli. Smile
Sjećam se scene od ljetos... Ja koja inače imam fio popunjenu 3 sam ljetos našla jedan extra grudnjak i stvarno sam ga svako malo nosila... 2-3 ljudi me pitalo jesam li išla na povećanje grudi. Smile Smile
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Estetska hirurgija? Empty Re: Estetska hirurgija?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu