.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dijeta, dijeta, dijeta!

+7
zeppy
Lenka
chillie
voljena
aidic
Opasna
romanticarka
11 posters

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  Baby Tue 22 Dec 2009, 02:21

ewon (citat):Mrzim zatvorene prostore i vježbe bilo kakve vrste u njima,smrad znoja i ustajalost zraka,slažem se da se treba dugotrajno pridržavati dobrih navika ishrane moovinga naših tijela ali na zraku gdje krv brže kola i gdje se na čistom povećava br.krvnih stanica,ne osporavam posao kojim se bavite "baby",ali sam pobornica zdravog načina življenja,a tu prvenstveno mislim što veće konzumiranje čiste prirode,sve ostalo je izmislio čovjek da zaradi,šta ima ljepše od rekreacije bilo kakve vrste vani na otvorenom bez obzira kakvo je vrijeme!? Organizam jačaina je fora da ne miješam avu hranu,jedr imunitet isto tako a skidanje kilaže uz adekvatnu ishranu je daleko učinkovitije i dugotrajnije,...ishrana po krvnim grupama????= sve + 5,pribavite kućnog ljubimca ako vam je bed šetati sama,jer i svakidašnja šetnja izuzev vježbanja je veliki napredak za vaše zdravlje,to potvrđujem iz vlastitog iskustva,2god,svaki dan 2 puta dnevno,ujutro rano prije posla 45min,i nakon posla isto toliko pa da vidite kondicije zdravlja ma svega,i još umjerena zdrava ishrana,kad sam napisala un dijeta bukvalno to kod mene dijeta nije jer ja jedem koliko organizam treba,kuham stvarno zdravu hranu i bit je te dijete da se proteini ne miješaju sa škrobom i obratno,previše je za jedan ručak pojesti proteine,pa škrob pa ugljikohidrate,meso+krompir+kruh,e to nas i deblj....uffffff baš sam se raspisala,veliki pozzzzz svima Shocked

UPRAVO SAM O TOME I PRICALA Very Happy Very Happy Very Happy NE MOZES SEBI ZELJETI SUPER TIJELO I ZDRAVLJE A NE PRIDRZAVATI SE ZDRAVE ISHRANE I ZDRAVOG ANCINA ZIVOTA ,ZAR NE...A COVJEK NE MOZE BITI ZDRAV AKO JE HIPOKINETICAN,STOGA PA I OBICNA SETNJA NEKOLIKO PUTA U TOKU SEDMICE CE BITI OD VELIKOG UTICAJA NE SAMO NA ZDRAVLJE NEGO NA OPSTE PSIHICKO-FIZICKU CJELINU COVJEKA SAMOG...PA KO VOLI NEKA IZVOLI...NEKI BI SAMO JELI I ZELJELI DA BUDU FIT...A NEKOM JE SUDJENO DA IZGLEDA EXTRA Smile))

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  amrich Tue 22 Dec 2009, 02:23

Eh kud ja nisam rodjena bez ovakvih problema Very Happy Mati mi je stiglic, citav zivot ima 50 kg Very Happy Imala je najvise 60 kad je bila trudna.. Ja sam se bacila na oca i njegovu stranu porodice Smile
amrich
amrich
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 48
Reputation : 0
Join date : 2009-10-10
Age : 36
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  Baby Tue 22 Dec 2009, 02:34

amrich (citat):Eh kud ja nisam rodjena bez ovakvih problema Very Happy Mati mi je stiglic, citav zivot ima 50 kg Very Happy Imala je najvise 60 kad je bila trudna.. Ja sam se bacila na oca i njegovu stranu porodice Smile

EHHEH,NIJE SVE NI U GENIMA AKO DOVOLJNO PAZIS...
KOD MENE U PORODICI I S AOCEVE I SA MAMINE STRANE SVI VISOKI I MASALA IMA IH EHHEHE
A JA VISOKA I HVALA BOGU VITKA,EXTRA ALI PAZITI SE MORA

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  amrich Tue 22 Dec 2009, 02:44

Ma ima i toga, znam Embarassed Al bi bilo lijepo da sam vise na nju pa i kad ne pazim da to ne bude tako strasno Very Happy
amrich
amrich
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 48
Reputation : 0
Join date : 2009-10-10
Age : 36
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  aidic Fri 01 Jan 2010, 14:21

Nova godina prosla, nisam se nesto previse prejedala, al se popilo malo, tako da do 1.aprila nemam ni Novih godina, ni Bajrama, ni ROdjendana, niti bilo kakvog drugog izgovora za kolace, i nezdravu hranu! Idemo u novoj godini ostar start! Smile
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  romanticarka Sun 03 Jan 2010, 12:43

Hehe, aidic legendarna si! Smile
Što se mene tiče ja takve odluke nikad ne donosim nakon Nove godine ono kao obećanje za narednu...
Živi kako ti je lijepo.
Kad uživaš u životu to se vidi i na tijelu. Ljepota ne dolazi samo u obliku 90-60-90 i sličnim proporcijama. Ja sam najljepše trenutke scog života imala kad sam bila prava mala bucka Smile i baš mi je bilo fino... Opustiii seee....
A tako i ostale djevojke.
Naravno da ne treba pretjerivati, ali svešto je u granicama +/- 10 kg po meni je nebitno.

P.S. Ako ste se najele one nekvalitetne hrane za vrijeme blagdana ...preporučujem zeleni čaj barem jednom dnevno i cijeđene prirodne sokove.
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  aidic Sun 03 Jan 2010, 21:24

hehhehe, hvala na savjetima draga moja romanticarka :**********
Evo zivim 3 dana na zelenom caju sa limunom Smile)))
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  sandra28 Mon 04 Jan 2010, 13:31

Joj kilazaa to je moj najveci problem:( Ja sam probala sve te silne dijete i skidala kilograme ali ono njagore je to sto sa prestankom dijete kilogrami se pocnu vracati pogotovo kod mene jer imam hormonalni poremecaj Sad Sad sam odlucila da svoju ishranu baziram na povrcu,ribi i bijelom mesu. Uzela sam i tablete slimtrax koje reklamiraju na tv-u pa cu da pokusam mada ne vjerujem u te tabletice. Nadam se da cu uspijeti jer mi je bas potrebno da skinem kilazu zbog zdravlja.

sandra28
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 7
Reputation : 0
Join date : 2009-12-21

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  romanticarka Mon 04 Jan 2010, 16:15

@sandra28
Ne znam koliko trbaš skinuti pa kažeš zbog zravlja...ali u svakom slučaju zbog sebe promijeni životne navike. Nemoj da ti hrana bude ni nagrada ni kazna... Niti ispusni ventil. Jedi kada ti organizam kaže da je gldan i obično podjeci 1/3 onog što staviš na tanjir... jer sitos osjetiš tek nakon 15ak minuta. Wink

I naravno, važno je da ima mišićnu masu...a ne samo masno tkivo na kostima... Wink
čak i mršave žene imaju s tim problema.
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  aidic Mon 04 Jan 2010, 16:33

Uh evo jos jedne na dijeti.... Sandra pretpostavljam kako ti je... Ja sam cijeli zivot imala super liniju i desilo mi se s poremecajima ciklusa i odljevima da dodje i do poremecaja hormona i za 3 mjeseca dobijem 20 kila! Bilo je to prije neke dvije godine otprilike i jos se borim sa tim, malo naprijed malo nazad, nesto skinem pa opet vratim! Zima je vrijeme kad se nakupljaju kile ljeti se svi i onako tope i nije im do prejedanja. Tako da ljeti skinute kile lako u zimu vratim, a sada sam ove godine obrnula rezim! Zimu cu da skidam kile, a ljeto cu da odrzavam kilazu i nadam se da cu tako da stagniram! Ima ona krilatica sto mi moj omiljeni narandzasti macak napsia na face-u: "Jedem jer sam depresivan, a depresivan sam jer jedem! To je zacarani krug i dugo mi je trebalo ot da shvatim!" Koliko god tesko bilo biti na dijeti, kad posustanem i pojedem nesto sto ne bih smjela tek tada sam depresivna! Tako da sada izdrzavam i ne zelim da vidim rezultat i da se vagam prije kraja mjeseca! Zelim ti punooooooo srece Smile Pozdrav!
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  sandra28 Mon 04 Jan 2010, 23:51

romanticarka (citat):@sandra28
Ne znam koliko trbaš skinuti pa kažeš zbog zravlja...ali u svakom slučaju zbog sebe promijeni životne navike. Nemoj da ti hrana bude ni nagrada ni kazna... Niti ispusni ventil. Jedi kada ti organizam kaže da je gldan i obično podjeci 1/3 onog što staviš na tanjir... jer sitos osjetiš tek nakon 15ak minuta. Wink

I naravno, važno je da ima mišićnu masu...a ne samo masno tkivo na kostima... Wink
čak i mršave žene imaju s tim problema.

trebam skinuti nekih 20 kg,kazem zbog zdravlja zato sto mojim hormonima ne godi kilaza:((

sandra28
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 7
Reputation : 0
Join date : 2009-12-21

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  sandra28 Mon 04 Jan 2010, 23:54

aidic (citat):Uh evo jos jedne na dijeti.... Sandra pretpostavljam kako ti je... Ja sam cijeli zivot imala super liniju i desilo mi se s poremecajima ciklusa i odljevima da dodje i do poremecaja hormona i za 3 mjeseca dobijem 20 kila! Bilo je to prije neke dvije godine otprilike i jos se borim sa tim, malo naprijed malo nazad, nesto skinem pa opet vratim! Zima je vrijeme kad se nakupljaju kile ljeti se svi i onako tope i nije im do prejedanja. Tako da ljeti skinute kile lako u zimu vratim, a sada sam ove godine obrnula rezim! Zimu cu da skidam kile, a ljeto cu da odrzavam kilazu i nadam se da cu tako da stagniram! Ima ona krilatica sto mi moj omiljeni narandzasti macak napsia na face-u: "Jedem jer sam depresivan, a depresivan sam jer jedem! To je zacarani krug i dugo mi je trebalo ot da shvatim!" Koliko god tesko bilo biti na dijeti, kad posustanem i pojedem nesto sto ne bih smjela tek tada sam depresivna! Tako da sada izdrzavam i ne zelim da vidim rezultat i da se vagam prije kraja mjeseca! Zelim ti punooooooo srece Smile Pozdrav!

Joj i kod mene je isto tako Sad
Hvala na sreci i ja tebi isto zelim!

sandra28
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 7
Reputation : 0
Join date : 2009-12-21

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  aidic Tue 05 Jan 2010, 01:19

Hvala puno Smile Nadam se da cemo uspjeti obje!!! pljesak
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  aidic Thu 07 Jan 2010, 13:25

Ko o cemu ja o dijeti Smile Danas sam na mjesecevoj, nekada sam je intenzivno prakticirala dodje dobro da se organizam i misli odmore i prociste, tako da cuvajte fige da uspijem izdrzati dan danas! Sada odoh da vjezbam uz svoj DVD! Puno pozdrava!!!!
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Dijeta, dijeta, dijeta! - Page 2 Empty Re: Dijeta, dijeta, dijeta!

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu