.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li to ljubav pravi od nas slabice? :)

5 posters

Go down

Da li to ljubav pravi od nas slabice? :) Empty Da li to ljubav pravi od nas slabice? :)

Komentar  romanticarka Tue 13 Oct 2009, 12:00

Sam naziv dosta govori...Ali, fakat...Da li vam se cini da smo po nekada zbog ljubavi slabije nego inace?
I da li je to samo "osobina" kod zena da kad vole postanu popustljivije? Ili je mozda sve stvar stava? Smile I na kraju isplati li se sve to? ...
Ja fakat nekad kontam da je kompromis prijeko potreban..a onda u drugom trenutku mislim da se ne treba mijenjati.... Pa onda mi prodje kroz glavu... da ako je neko vrijedan toga .-onda je to sve ok....
Maaa...konfuzija teska...

Uglavnom...pitanje je: Da li kad se zaljubite postajete popustljivije, prilagodljivije, i tome sl??
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Da li to ljubav pravi od nas slabice? :) Empty Re: Da li to ljubav pravi od nas slabice? :)

Komentar  Stikla Tue 13 Oct 2009, 18:10

Svaka djevojka koja je slijepo zaljubljena ce popustiti svom voljenom i radice sve da ga zadrzi, makar morala da predje i preko svog ponosa (ovo se odnosi na one koje su bas zaljubljene). Govorim ovo iz licnog iskustva, jer znam sta sam sve prastala svom mm, samo da bi ostao sa mnom. Sad sam se ohladila od njega i sve druge koje sam imala nisu mi znacili kao on, pa nisam prastala i odmah sam zavrsavala sa tim deckima, ako pogrijese Rolling Eyes
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

Da li to ljubav pravi od nas slabice? :) Empty Re: Da li to ljubav pravi od nas slabice? :)

Komentar  Opasna Sat 17 Oct 2009, 18:30

definitivno da. ako ništa drugo ljubav nas mijenja. ja sam uvijek govorila da neke stvari nikad ne bih uradila, nikad ne bih popustila i slično, danas to izgleda sve drugačije...
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Da li to ljubav pravi od nas slabice? :) Empty Re: Da li to ljubav pravi od nas slabice? :)

Komentar  romanticarka Sun 18 Oct 2009, 02:35

A dobro...ja vjerujem da se i druga strana mijenja...zbog ljubavi...pa to dodje kao neka kompenzacija. Smile
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Da li to ljubav pravi od nas slabice? :) Empty Re: Da li to ljubav pravi od nas slabice? :)

Komentar  Freedom Wed 21 Oct 2009, 14:25

itekako pravi,mada trebamo znati i neke granice,tj.da ne zaboravimo na samopostovanje,jer ako same sebe ne postujemo,ne mozemo ocekivati ni da nas dragi postuje,tako da ipak ne trebamo preko svega prelaziti zbog ljubavi...
Freedom
Freedom
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-10-11
Age : 39
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Da li to ljubav pravi od nas slabice? :) Empty Re: Da li to ljubav pravi od nas slabice? :)

Komentar  aidic Wed 11 Nov 2009, 11:43

Od mene je ljubav jednom napravila slabica i vise nikada! Kad sam pogazila ponos zbog osobe koja mi je tada znacila najvise i to toj osobi nije vrijedilo nista, uvidjela sam da nema tog momka bog kojeg bi ponovila isto jer momci to u pravilu ne zasluzuju, cast izuzetcima! Sada sam sa momkom tri godine, i cesto se ponasam kao hladna kucka, sto nije fer jer mi je momak svarno fin, al ja sada ne znam da se drugacije ponasam zbog cega ne znam, valjda zato sto sam jednom bila povrijedjena.... Na momente se raznijezim, ali daleko od toga da popustam i ponos gazim...
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Da li to ljubav pravi od nas slabice? :) Empty Re: Da li to ljubav pravi od nas slabice? :)

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu