.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMS poruke za rođendane, blagdane i sl...

Go down

SMS poruke za rođendane, blagdane i sl... Empty SMS poruke za rođendane, blagdane i sl...

Komentar  romanticarka Fri 25 Dec 2009, 19:06

Evo ako vam ponestane inspiracije: Smile

BOŽIĆNE:
Kad Božić pokuca na vrata i spoje se kazaljke sata, nek' ispune ti se sve želje, tugu nek' otjera veselje...

Ljubav i radost njeznost i blagost, sreca i vedrina osmijeh i toplina, nek svega toga tebi i tvojim najmilijima ovaj Bozic ima!!!!

Dok nebom lete pahulje bijele. Dok se sada poljupci i darovi dijele. Anđeli nek poruku ponesu na krilima bijelim, da ti najstretniji Božić od srca želim!

VOLIM TE

Volim te,i volit ću te dovijeka ,čekat ću te do zadnjeg trena, ljubav svoju samo tebi ja ću dat jer te volim ko nikog do sad!!!!

Jedino tebe mogu da volim,za nasu ljubav cesto se molim. Ima nesto bez cega ne mogu dugo, tvoji poljupci i milovanja - sve o cemu jedna devojka moze samo da sanja... Niko na zna da govori takve reci, one mogu samo sa tvojih usana poteci... Ti si definitivno ispunio sva moja mastanja! Volim te


Mozda ne znas,ali samo ti si nebo moje,oci moje samo zbog tebe postoje,svakog trena ocajnciki su mi potrebne usne tvoje,da mi njezno kazu: "VOLIM TE,JEDINO MOJE"!

DOBRO JUTRO:

Dobro jutro!Narucili ste budjenje?Podsjeaamo vas da za ovu poruku dugujete jedan poljubac.Kamata je velika i zato izmirite svoje obaveze na vrijeme!
I love you Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Eto nekoliko od mene...pa nastavite slobodno. Smile rabbit
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu