.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posao u bojama!

+3
Opasna
aidic
romanticarka
7 posters

Go down

Posao u bojama! Empty Posao u bojama!

Komentar  romanticarka Sat 19 Dec 2009, 11:32

Vidim da baš i ne pišemo na ove teme.
Pa ja ću pokrenuti jednu. Kako doživljavate poslovna odjela (za žene) u različitim bojama?) Od roze, crvene, zelene pa do ljubičaste i narandžaste.

Ja sam iskreno zaljubljenik u boje i ne volim čak ni kada se oblačim strogo poslovno izgledati kao tmurni uredski radnik u sivom ili crnom sa bijelom košuljom ispod. Naravno ne pravim ni cirkus od sebe, ali zimi npr. jedan crveni kaput popravlja stvari. Dobra torba u nekoj boji. Rukavice. Odijela također. Moja mama je zbog mene počela nositi i zimi boje na posao, i kaže mi da se osjeća bolje i da nekako šalje pozitivniju energiju ljudima oko sebe. Laughing

A znam i jedan malo ekstreman primjer, žene koja je radila kao advokat a oblačila se LUUUUDOOOOO... Slojevito, u bojama, aktovka narandžasta, kosa kratka i narandžasta, nekada crvena... Nije mi se sviđalo, ali nekako sam joj se uvijek divila. Rolling Eyes

Šta vi kažete na ovu temu?
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Posao u bojama! Empty Re: Posao u bojama!

Komentar  aidic Sat 19 Dec 2009, 12:25

Mnogo sam se raznobojno oblacila i onda me flash pukao sve crno... Smile medjutim evo ovih dana tirkizni kaputic dosta popravlja stvari, jeste hladan ton, ali meni nekako popravlja raspolozenje Smile Crvene imam dosta kao i svaki Ovan Smile Medjutim odjela imam u crnoj boji u glavnom, pa crnoj sa srebrnim linijama, pa sivoj, tamno bordo i hladno ljubicastoj... I da imam jedno teget ali ne nosim! A evo imam i smedje sad vidjeh u ormaru Smile To su neke standardne boje odjela, koje se super daju upariti sa rozom/ljubicastom/crvenom kosuljom, cipelicama i torbicom i sve 5 izgleda!
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Posao u bojama! Empty Re: Posao u bojama!

Komentar  Opasna Sat 19 Dec 2009, 15:05

to šarenilo je kao stvoreno za mene Very Happy
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Posao u bojama! Empty Re: Posao u bojama!

Komentar  Dama Pikova Sun 20 Dec 2009, 17:26

Volim vidjeti ljude u bojama koji ih znaju nositi i spariti. Razvesele okolinu, još ako uz to ide i vesela i dražesna ličnost, krasota Very Happy
Doduše moj je ukus više klasika. Volim crnu u svim kombinacijama još neke boje, ali dok god crna preovladava. Pogotovo crno-bijelo ili crno-crveno. To su mi drage kombinacije. U zadnje vrijeme volim i bijelu s bojama, djeluje nježno, pa to nosam kada želim ostaviti dojam nježne, fine djevojke Twisted Evil
Dama Pikova
Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07

http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Posao u bojama! Empty Re: Posao u bojama!

Komentar  Lenka Mon 21 Dec 2009, 17:29

ja sam prosle godine otvorila ormar i shvatila da mi je skoro sva odjeca crna i crvena Laughing
nakon toga sam nabavila par stvari u drugim bojama, ali ipak te dvije boje najcesce nosim
Lenka
Lenka
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 53
Reputation : 0
Join date : 2009-11-13

Na vrh Go down

Posao u bojama! Empty Re: Posao u bojama!

Komentar  Baby Tue 22 Dec 2009, 02:31

AH,DRAGE MOJE KOD MENE PREOVLADAVA BIJELA,I BIJELA I SAMO BIJELA AHAHHA POD HITNO MORAM NESTO PODUZETI...PAR STVARCICA IMAM U CRNOJ BOJI A VESELE BOJE DA I NE SPOMINJEM NEMAM SKORO NISTA...TAKO DA KAD I KUPIM SLUCAJNO ZA PROMJENU NESTO LJUBICASTA NPR.OBUCEM PAR PUTA I TO JE TO JEDNOSTAVNO TO NISAM JA AAAAAAAAAAA CAK SU MI I SAKOI BIJELI I HLACE MISLIM IMA TU KOMBINACIJE NORMALNO NECU S EUBIJELITI HAHAHAH ALI VECINOM BIJELAAAAAAA

baby, piši pls malim slovima Smile "pravila foruma" heheh...

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Posao u bojama! Empty Re: Posao u bojama!

Komentar  paparazzy Wed 23 Dec 2009, 19:47

... šta vredi kad imam uniformu samo u plavoj i crvenoj boji ... dosadi čoveku svaki dan isto... barem meni je tako...

paparazzy

Broj postova : 1
Reputation : 0
Join date : 2009-11-14

Na vrh Go down

Posao u bojama! Empty Re: Posao u bojama!

Komentar  romanticarka Thu 24 Dec 2009, 00:21

A dobro, i na posao pored uniforme moraš imati kapu, šal, rukavice, kaput... Cool
Meni su uniforme ovako sa distance cool... naročito kada su lijepe i sa stilom rađene. Cool
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Posao u bojama! Empty Re: Posao u bojama!

Komentar  Baby Thu 24 Dec 2009, 00:32

Baby (citat):AH,DRAGE MOJE KOD MENE PREOVLADAVA BIJELA,I BIJELA I SAMO BIJELA AHAHHA POD HITNO MORAM NESTO PODUZETI...PAR STVARCICA IMAM U CRNOJ BOJI A VESELE BOJE DA I NE SPOMINJEM NEMAM SKORO NISTA...TAKO DA KAD I KUPIM SLUCAJNO ZA PROMJENU NESTO LJUBICASTA NPR.OBUCEM PAR PUTA I TO JE TO JEDNOSTAVNO TO NISAM JA AAAAAAAAAAA CAK SU MI I SAKOI BIJELI I HLACE MISLIM IMA TU KOMBINACIJE NORMALNO NECU S EUBIJELITI HAHAHAH ALI VECINOM BIJELAAAAAAA

baby, piši pls malim slovima Smile "pravila foruma" heheh...

aaaaa izvinite molim vas....joooj nisam citala pravila Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Posao u bojama! Empty Re: Posao u bojama!

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu